Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakts dzseniferlopez kérdése:

Most akkor én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Már 15 éve vagyunk házasok a férjemmel, de még mindig nem egészen érti az elvárásaimat. Szerintem nem olyan bonyolultak.

-főzzön és mosogasson

-engedjen el a többi NŐvel bulikázni néha

-ha kérek valamit azt ne hagyja figyelmen kívül

-nem szülte meg a kölköt, azt is nekem kellett

-adjon pénzt

-etesse a kölköket

-bevinni engem a városba mielőtt dolgozni megy

-néha szervezzen nekem valami jókis programot

-ne mindig tőlem várlyon segítséget


A fent felsorolt kis lista szerintem tényleg nem egy bonyolult dolog, de ehhez képest nem így működnek nálunk a dolgok, szerintem ennél én többet érek. Főként nő létemre még jó hogy nem fogok cipekedni ha bevásárlás van. Azért mindennek van határa. Vagy én látnám rosszul és tényleg egy olyan világban élünk ahol ennyire patriarkális beállítságú a társadalom?



2018. okt. 12. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakatos Dzsenifer Lopez

Vedd fel a listára, hogy olvasson neked esti mesét is.

2018. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Várjon.
2018. okt. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Kitört a hétvége..


Menj írd meg a matek leckét!

2018. okt. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Este nincs moderálás, ezt értem. De te miért nem bulikázol inkább a többi incellel? Így szűzen fogsz meghalni, kiscsávó.
2018. okt. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nézd el a hibáit,ő sem várt túl bonyolult dolgokat tőled. Pl általános iskola elvégzése,alap műveltség,kulturált viselkedés. Látod ő ezek nélkül is veled van 15 éve,nézd el neki,naaa.
2018. okt. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bulikazni..🙄🙄 hany eves vagy??

Mivel te szulettel nonek neked kellett megszulni a kolkot, vagy az is az o hibaja hogy nonemu lettel?? Minek szultel egyaltalan?


Gondolom te azt varod el hogy o legyen a szolgad, mindent megcsinal, neked semmit nem kell, eljarhatsz bulikazni, vasarolgatni, baratnozni. Ha mar 15 eve hazasok vagytok elvileg felnott vagy, akkor viselkedj is ugy. Keress penzt, ne csak a markodat tartsd, akkor eleve tobb szabadsagod is lesz altala. Se penzt kunyeralni nem kell, nem lennel kiszolgaltatva igy, jobban azt csinalhatnad amit akarsz. Torodhetnel csak magaddal a kolkodet is leszarva nagy ivbe. Talan beadhatnad egy inteztbe lehet ott tobbet foglalkoznanak vele.

2018. okt. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem szülte meg a kölköt, azt is nekem kellett"

Ha ez a elvárás listára került, akkor te azt várod szerencsétlen férjedtől, hogy szüljön??

Csak mert ez biológiailag lehetetlen. Habár a helyesirásodból ítélve nem is vártam hogy ezzel tisztában legyél. Na mindegy.

Mesélj egy kicsit nekem a kapcsolatotokról. Te mennyire veszed ki a részed a házi munkából ?

2018. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csatold hozzá 10.parancsolatként, hogy "taníccson" meg rendesen magyarul!


Amúgy jó vicc volt, de jelentettem a kérdésed.

2018. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már reggel jelentettem. De csak átrakták az örökbefogadás kategóriából ide. Pedig egyértelmű kamu.
2018. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!