Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogy egy férfi ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy férfi ha a szerelmes, rózsaszín ködös időszakban nem veszi el a nőt, akkor már nem fogja soha?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogyha 3 éven belül kb nincs lánykérés, esküvő, akkor a férfi belustul és nem fogja már elvenni a párját, mert úgyis jó neki minden úgy, ahogy van.


Igaz ez?


2022. júl. 30. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

En ugy tapasztalom a nagy kézkérési hév mindig akkor jon elő amikor attol félnek, hogy elveszítik a nőt.

A nagy kényelemben meg csak tervek, hegyibeszédek, és megy az idő csak.

2022. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5 év után vettem el a páromat.. szóval ránk ez nem igaz.
2022. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nagyjából igaz.

Aki akar egyáltalán házasodni, az úgy is keres. Ezt meg 3 éven belül el tudod dönteni, hogy vele akarod-e. Megbeszélni vele, hogy ő mit érez. Utána eljegyzés és jöhet az esküvő szervezés.

Aki 3 év után azt se tudja, hogy meg akar-e kérni, az nem akar, csak húzza az időt.

2022. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Közrejátszik a kor/ tanulmányok. 20 évesen kerültök össze, akkor nem gáz az a három év. Sokan egyetem/képzés elvégzése után költöznek össze, majd egy két év a munkerőpiacon, a “való életben”, akkor ismered meg igazán a másikat.
2022. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
4-5 év kell amíg megismerik egymást az emberek.. nem beleszaladni nagy szerelemmel egy xar házasságba.
2022. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem igaz. Szerintem pont az baromság, amikor még kb nem is ismeritek egymást, csak dúlnak a hormonok, és gyorsan összeházasodnak a felek. Itt lehet a legnagyobbat koppanni. Persze romantikusabbnak tűnik 1-1,5 év után házasodni talán. Amikor már néhány évet együtt éltek, és reálisan tudjátok látni a kapcsolatot, egymást akkor viszont sokkal jelentőségteljesebb (legalábbis számomra), hiszen akkor már valóban azt mondhatjuk, hogy láttuk egymás negatív oldalát, átéltünk néhány sz*rságot,mégis úgy gondoljuk, hogy le tudunk élni egy életet együtt
2022. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet általánosítani. Mi 7 éve vagyunk együtt, közös ház, közös gyerek és esze ágában sincs elvenni. Ő a pénzre fogja szerintem duma.

Szóval nálunk azt hiszem igaz.

2022. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
szerintem így igaz ahogy mondod! mindegyik párom csak idopozarlas volt
2022. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem igaz. Nagy hévvel megkérte a kezem, aztán utána úgy gondolja hátra lehet dőlni mert minden pipa. 7 éve vagyunk együtt és szerintem soha nem fogunk összeházasodni. Azt mondja nekünk nincs rá pénzünk, én meg azt mondom hogy kis büdzséből is ki lehet hozni, ha valaki akarja. De el kell engedni, biztos oka van. Lehet később örülni is fogok neki hogy nem házasodtunk össze csak jelenleg esik szarul. Egyébként aki azt hiszi, hogy minden úgy jó, ahogy van… hát, nehogy koppanás legyen a vége 😏
2022. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!