Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
2 éve együtt élek a párommal, előtte egy évig távkapcsolatban voltunk. Van neki munka helye, rendes fizetése, de állandóan plusz munkákat vállal és kb sosincs velem. Mondtam neki hogy hagyja abba, meg nekem is van munkám, én is jól keresek, inkább fizetek neki de ne menjen már plusz munkára. Végezzek plusz munkát? Vagy mit tegyek? Beszélni nem nagyon lehet vele.

2022. júl. 30. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz vele beszélni, akkor gondolom azt sem tudod tőle megkérdezni, hogy mégis mi okból dolgozik többet.
2022. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezem, azt mondja sok a kiadása, meg drágaság van, vagy azt hogy nem tudom.
2022. júl. 30. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Munkamanias

Menekülj...

2022. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ha megkérdezem, azt mondja sok a kiadása, meg drágaság van, vagy azt hogy nem tudom."

Itt a 3-ból csak 1 érv jogos, a "drágaság".

A "sok kiadás" már kissé gyanús érv. Nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy mire költ olyan sokat.

A "nem tudom" meg csak a kvízműsorokban lehet reális válasz, mert egy ilyen egyszerű érdeklődésnél csak kamuszagot kölcsönöz az indoklásnak. :D

2022. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Elkapta a gépszíj, és csak a munkahelyén érzi jól magát. Ott tud magára férfiként tekinteni.
2022. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!