Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem megtaláltam életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megtaláltam életem nőjét, akivel már elég rég óta szeretjük egymást, de még csak most került kimondásra a dolog. Mit kéne tegyek ahhoz, hogy ez tényleg egy igazi kapcsolat legyen, és ne csa olyan "járogatás" mint a többi volt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
kérd meg a kezét
2010. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Ez egy nagyon jó ötlet, de elfelejtettem közölni, hogy ő még csak most 16 én pedig 17. És nem erős kifejezés amit leírtam, mivel tényleg ő életem párja.
2010. dec. 1. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor az eljegyzéshez még tényleg nagyon fiatalok vagytok:) Sztem ha mindketten érzitek, hogy ez több egy kis futó kapcsolatnál, akkor nem kell semmilyen egyéb megerősítés, az együtt eltöltött idő lesz a legnagyobb bizonyíték arra, hogy ez tényleg egy komoly kapcsolat.
2010. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az jópofa, h vesztek 1-1 olyan medált, ami a nevetek kezdőbetűje, és hordjátok a másikét. Ez olyan szorosabbra húzó történet :)
2010. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ó köszi :) ezen sokat gondolkoztam már... És amúgy szülinapra mit vennétek egy ilyen nőnek?
2010. dec. 1. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
4-5 évig még rengeteget formálódtok mindketten, mármint gondolkodásotokban, most nőttök majd fel, így kicsit elhamarkodottnak gondolom, ha valaki ennyi idősen kijelenti, hogy megtalálta a másik felét. persze nem kizárt, de nagyon kicsi az esélye, meg hát a tapasztalatok is ezt mutatják.. a 16-17 évesen történt nagy egymásratalálásoknak szakítás lett a vége, persze nem akarlak lelombozni.. hogy a kérdésedre is válaszoljak. ne tégy semmit, csak szeresd, majd alakul magától a dolog. ha tényleg egymás életre szóló párjai vagytok, akkor az a kapcsolat minőségén meglátszik majd és hasonlítható sem lesz az eddigiekhez. minden jót :)
2010. dec. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Együtt vagytok még?
2023. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!