Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer nem tudom elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer nem tudom elmondani neki,miért?

Figyelt kérdés
Azt,h hogyan érzek és látom a kapcsolatunkat. Nem hitegetem, de ha őszintén elmondanám az túl nyers lenne, és lehet lelkileg is megsebezném..amit nem akarok, viszont lassan csak úgy érzem így tudnám kifejezni ahogy gondolom
2022. júl. 31. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem? Szakítani akarsz, vagy javítani a kapcsolaton?


És mi a konkrét helyzet, a körülmények?


Van, amikir jobb egyenesnek lenni, nem szépíteni a dologot, és van, amikor jobb lassan, több alkalommal, fokozatosan adagolni.

2022. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Még mindig jobb, ha nyersen elmondod neki, minthogy húzd az időt és hitegesd.


"lehet lelkileg is megsebezném.. amit nem akarok"


Ezt nem igazán lehet elkerülni egy szakításkor.

2022. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is konkrétan az a cél. Csak szeretném rendbe tenni és át beszélni a dolgainkat
2022. júl. 31. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád pár mondatban, hogy mi a probléma?
2022. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most szakítás akar lenni, vagy nem akarsz vele összejönni?
2022. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni oké, de beszélgetni nem mersz? Szedd össze magad, mert jelenleg más éli az életed!
2022. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy mit akarsz megbeszélni. Valószínűleg azért nem mered kimondani az igazságot, mert akkor a következő logikus lépés a szakítás lesz. Főleg, ha alapvető gond van, és többször szóbakerült, de nem változott semmi.

Döntsd el, hogy nem fontos, hagyod a fenébe, és együtt élsz a problémával, vagy változást akarsz, de akkor valószínűleg szakítás lesz.

2022. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor lassan adagold. Mindig egy kis új infó. Ne ömleszd rá egyszerre a világ összes baját...
2022. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!