Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban az probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban az probléma, ha engem zavar, ha a barátnőm sokszor napokra eltűnik és nem reagál semmire?

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 10:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez joggal zavar. A nő balószínűleg nem szeret téged, csak kényelmes neki, hogy ott vagy, vagyis kihasznál. Mi tart benne téged ebben a kapcsolatban?
2022. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Az nem zavar, ha nem reagál egyből, de ha látom, hogy egész nap elérhető messengeren és csak nekem nem ír órákkal később sem, meg másnap sem, az már szokott zavarni. De persze lehet olyan, hogy valakinek nincs 1-2 perce se írni, csak, fura.

Még nagyon az elején vagyunk.

2022. aug. 1. 10:38
 3/22 A kérdező kommentje:
Illetve azt nem tudhatom, mással beszél -e, csak valószínűsíthetem, ha rendszeresen kizöldül, de ettől még lehet, nem csak nekem nem reagál 1-2 napig.
2022. aug. 1. 10:44
 4/22 anonim ***** válasza:
Ki lett mondva, hogy együtt vagytok, vagy még csak ismerkedtek? Biztos vagy benne, hogy a lány is úgy gondol rád, mint a barátjára? Ő szokott keresni téged?
2022. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hivatalosan nem lett kimondva, nem foglalkoztunk ezzel, de lassan 2 hónapja tart, így lehet ez még inkább ismerkedési fázis, de nem a legeleje azért. Legtöbbször én keresem.
2022. aug. 1. 10:48
 6/22 anonim ***** válasza:
szerintem ez fura. miért nem kérdezed meg?
2022. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Bármilyen intimitás (ölelés, csók, összebújás, szex) volt már köztetek?
2022. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, volt minden. 34-32
2022. aug. 1. 11:04
 9/22 anonim ***** válasza:

Könnyű lenne kijelenteni, hogy ő biztos nem vesz téged annyira komolyan, de lehet más oka is annak, ha nem zökkenőmentes a kommunikáció.

Beszélgessetek többet. Akár el is utazhatnátok valahova együtt.

2022. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá,de ez teljesen jogos hogy zavar!

Viszont attól még elképzelhető,hogy fontos vagy neki!

Vannak ilyen embrrek,akik az állandő kommunikációt nem tartják olyan fontosnak.

2022. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!