Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Megértenétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Megértenétek, ha a barátnőtök minden szex után elmenne mosakodni? Nem sértődnétek meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 8 éve élek szexuális életet, és az első 5 évet végigkísérte az, hogy nagyon sokszor hólyaghurutom lett szex után. Folyton antibiotikumot kellett szednem, míg 1-2-re rezisztens is lett a baci, szóval újabb és újabb kellett. Természetes módszereket is próbáltam, nem hatott semmi. Sok fórumot bújtam már kínomban, és ott írták nők, hogy ha szex előtt és után is pisilnek és megmosakodnak, akkor nem jön elő a probléma. Én kitapasztaltam, hogy az a legfontosabb, hogy szex után mosakodjak (előtte csak akkor, ha mondjuk egész nap rohangáltam, megizzadtam). Amióta ezt megteszem, évek óta nincs problémám.


Most viszont 3 hónapja új párom van, aki nem akarja elviselni ezt a dolgot. Szerinte rá nézve sértő, hogy úgy teszek, mintha ő valami koszos fertő lenne, aki után mosakodnom kell, és neki hiányzik, hogy esti szex után összebújva aludjunk el.

A problémám szerinte egy bullshit, nem létezik ilyen. Azt sem fogja fel, hogy ez valójában nem nőgyógyászati probléma, de mégis köze van a szexhez.

Már ott tart, hogy össze-vissza fantáziál, hogy vajon miket titkolok, merthogy nőknél mindennek metaforikus értelme van, amit csinálnak, szóval lehet, hogy nekem maga a szex okozza a problémát, frusztrációt, mocskosnak, romlottnak érzem magam tőle, és ezt vezetem le kényszeres mosakodással. Már olyanra kérdezett rá, hogy nem molesztáltak-e véletlenül.

Olyat is mondott idegesen, hogy szerinte a színes exemtől szedegettem össze minden vackot, és én őt egy olyan aljadékkal azonosítom, aki megfertőzött, holott ő rendes életet élt, és tiszta.


Már annyira idegesít, hogy napok óta nem beszélek vele és a szakítást fontolgatom, akkora bunkó, pedig más témával kapcsolatban sose voltak ilyen megnyilvánulásai, pláne nem rasszizmus és nő lenézés.



2022. aug. 1. 15:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer lehetne szembesíteni.

Válassz ki egy olyan időszakot, amikor tuti biztos semmi fertőzést nem kaphatsz el máshogy.

Legyél vele úgy, hogy nem mosakszol.

Ezt csináld addig, amíg el nem kapsz valamit.

Ha elkapod, akkor gyógyítás - ŐT IS! - és utána visszatérhetsz a mosakodáshoz.

2022. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
Szakítanék. Ez az ember buta mint a föld, ilyennel nem állnék le hosszútávon.
2022. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Én nem csak fontolgatnám, szakítanék is. Ha ennyire nehéz a felfogása, nem éri meg vacakolni vele.
2022. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%

Nem azt mondom hogy sose fordult elő hogy szeretkezés után bealudtunk. De az esetek 98% ban teljesen alap dolog, hogy mind a ketten megmosakodunk utána.

Nekem is gyakran volt hólyaghurutom, megkeseriti az ember életét. Így én is odafigyelek arra, hogy szex után mosdó, majd zuhanyzás. Szerencsére a párom ebből nem csinál gondot, és mindig csatlakozik mellém, majd utána bújunk össze az ágyban.

2022. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%

1#

Ez marhaság. Hólyaghurutot nem tudsz átadni😒🤔

2022. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha nem trollkodás amit írsz, akkor én a helyedben kivágnám. Egyszerűen bunkó, tiszteletlen és abszolút nem figyel oda rád, a Te igényeidet nem veszi figyelembe.
2022. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
98%

Semmi baj azzal, ha mindig megmosakszol szex után. Ez az emberek többségénél alap.

Ahogy a 4-es írta, persze előfordul, hogy bealszik az ember utána, de a legtöbbször még az esti szex után is van fürdés, reggel, napközben stb meg alap.

Ez egy idióta kis pöcs, dobd ki ha ekkora bunkó.

2022. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%
Én is szakítanék a helyedben.
2022. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
98%
Igényesebb férfiaknál is alap utána.
2022. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
98%

jézusom, ez nem csak egy troll kérdés? mert ha nem, akkor ki kellett volna már b*szarintani ezt a szerencsétlent.

1. rasszista idióta+ téged is lenéz --> nálam ez semmilyen szinten nem fér bele, KUKA

2. minden valamirevaló nőgyógyász elmondja, hogy szex után az első lépés a WC+mosdás, nem egyszer hallottam már ezt szakembertől, én is pont így teszek

3. a páromnak tőlem függetlenül is ez a szokása

4. engem (és a páromat) az is frusztrál, ha a sperma össze-vissza folyik, szóval alap, hogy nem fetrengünk benne, úgyhogy mindenképpen fel kell állni, akkor +2 perc igazán nem számít

5. az, hogy idiótának állít be, nem veszi komolyan az egészségügyi problémáid, és mindenféle mocskos nőnek állít be, az önmagában elég beszédes, és 1x kellett volna hogy megtörténjen ez, után ki kellett volna dobnod a francba, nem még magyarázkodni neki

2022. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!