Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy tudja higgadtan kezelni, ha a párja nem tartja be a megbeszélt időpontokat és még csak nem is tájékoztat?

Figyelt kérdés

Már nem is tudom, hányszor volt ilyen, hogy megbeszéltünk valamit, aztán egy csomót tolódott és még csak fel se hívott/nem is írt, hogy nem tudja/nem akarja betartani az időpontot, ne várjak rá, ne számítsak rá... Ma is kb fél órával ezelőtt kellett volna találkoznunk valahol, ahova neki kb fél óra az út, és még mindig nem is írt, nem is hívott, hogy az elkövetkezendő pár órában nem fog elindulni... Oké, dolga van, de most tényleg nem lehet két percre abbahagyni és felhívni? Most tényleg ennyire nem érdeklem és leszar? Ha időben felhív, sokkal kevésbé lennék kiakadva, max csalódott lennék, hogy már megint ez van.

Aztán meg mindig ezen veszekszünk, hogy én miért akadok ki ennyire. Már így is küldtem neki pár üzenetet, amiben kifejeztem az érzéseimet, de mire hazaér, meg akarok nyugodni, semmi kedvem megint veszekedni.

Komolyan érdekelne, hogy más hogy szokta kezelni ezeket a helyzeteket, hogy nem lesztek idegesek? Vagy hogy nyomjátok el az érzést?



2022. aug. 1. 18:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Fsz a csávód. Ez a válasz a kérdésedre.
2022. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan érdekelne, hogy más hogy szokta kezelni ezeket a helyzeteket, hogy nem lesztek idegesek?"


Én úgy, hogy eleve nem jövök össze olyan férfival, aki ennyire megbízhatatlan, akinek a szavára nem lehet adni, akire nem lehet számítani, és aki semmibe veszi az időmet és az érzéseimet.


Ha - bár ez szerintem kevésbé életszerű - esetleg időközben veszi fel ezt a hozzáállást, akkor a második ilyen alkalom után meghúzom a saját határaimat, és kedvesen, szelíden elmondom, hogy ha ez máskor is előfordul anélkül, hogy időben értesítene, akkor mi nem találkozunk többet.


Te magad tanítod meg az embereket arra, hogy milyen viselkedést engedhetnek meg veled szemben, senki más.

2022. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek nyomnám el az érzést, hogy nem vesznek emberszámba?

Ha akkor kellesz neki amikor kedve tartja, vegyen egy felfújható babát magának, azt akkor kapja elő, amikor kedve tartja.


Nem szólnék egy szót se, azt mondanám persze, megértem, semmi baj. Másnap pedig húznék a vérbe az életéből.

2022. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy kezelem, hogy válóok.
2022. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy nekem van igazam, meg elmeséltem anyámnak is az egyik ilyen szituációt, és szerinte is. A párom szerint és az ő barátai szerint viszont én reagálom túl és nekem kéne változtatnom.
2022. aug. 1. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked van kedved egy ilyen emberrel sz#rakodni lelked rajta.

Én már biztosan kiadtam volna az útját és szórakozzon az édesanyjával meg az ő idejével és keresnék olyat aki megbecsül.

Egyértelműen lesz#rja hogy te ott vársz rá és mondjuk már úton is vagy, esetleg lemondtál miatta más programot.

Nem értem komolyan🤦🏻‍♀️

2022. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"A párom szerint és az ő barátai szerint viszont én reagálom túl és nekem kéne változtatnom."


A helyedben én is változtatnék.


A következő megbeszélt találkozóra én nem mennék el.


Aztán a következőre sem, de nem szólnék én sem, hogy nem megyek.


Aztán ha hívna bárhová ezek után, akkor szintén nem jelennék meg a megbeszélt helyen és időpontban.


Ha szóvá tenné, hogy hiába várt, akkor mondanám, hogy mi ezzel a gond, ne reagálja túl, fogja fel lazán, ahogy szerinte kell.


Gondolom, a 4. alkalom után, mikor nem vagyok ott a találkán, már valószínűleg észrevenné, hogy régen eljátszotta nálam az utolsó esélyét.

2022. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy kicsit nyersem fogalmazom meg, ami eszembe jutott:


Az első két alkalommal ő szívatott meg azzal, hogy hiába vártál rá, és arra nem vette a fáradságot, hogy szóljon neked.


Onnantól fogva viszont, hogy ezt kétszer megtette, szerintem te szívatod magadat azzal, hogy a viselkedéseddel azt kommunikálod felé, hogy veled ezt meg lehet tenni újra meg újra, következmények nélkül.


Én a 2. eset után azt mondtam volna, hogy ha találkozni szeretne velem, akkor ezentúl ő jön közösen megbeszélt időpontra hozzám, és onnan megyünk tovább együtt, és ha 10 percnél többet késne értesítés nélkül, akkor elmennék otthonról egyedül moziba vagy bárhová, ahová kedvem van.


Akármennyire fáj ezzel szembenézni, szerintem érdemes lenne feltenned magadnak azt a kérdést, hogy ennek a férfinak te vajon fontos és értékes vagy, vagy simán csak hasznos és lecserélhető.

2022. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7: Ez nekem is megfordult a fejemben, és a pillanatnyi dühömben jól is esett volna, ha én is ezt csinálom vele. De sajnos ezzel többet ártanék, mint amennyit használna. Az egyik ilyen alkalom után messengeren "szórakoztam" ezzel, amikor kkérdezte, hogy mikor megyek fogorvoshoz. Olyanokat írtam, hogy tökmindegy, mit számít, ha fél órát kések? Lehet, hogy 3-ra, lehet, hogy 4-re, teljesen mindegy, ahogy kedvem tartja. (Persze az időpontra akkor mentem, amikorra megbeszéltük, csak neki írtam ilyeneket.) Még ezt se találta poénosnak, pedig itt nem is róla volt szó, olyanokat írt, hogy hagyjam abba, nem vicces, nézzem meg, hogy mikorra kell mennem.


#8: Együtt lakunk. Most a tegnapi esetnél két különböző helyszínről indultunk volna, és egy harmadiknál találkoztunk volna, de sokszor "csak" annyi van, hogy megígéri, hogy mikor jön haza, aztán fél óra-több óra késéssel érkezik meg és ég csak nem is szól róla, vagy legalábbis nem időben. Ezt olyankor is, amikor az előző esetekből kiindulva háromszor megkérdezem, hogy "biztos? tuti?", és megígéri, hogy igen, biztos, meg hogy "bízzak benne".

Az kommented utolsó részére reagálva, egyébként igen, ezen kívül úgy tűnik, hogy tényleg szeret és foglalkozik velem. De ezek, amikor nem jön el és nem szól, ezek engem is megingatnak, hogy valóban szeret? Azt mondja, hogy ő(k) ilyen(ek) a barátaival, és nem érti, hogy ezen miért vagyok kiakadva. Meg máskor nem vegyem készpénznek, amikor mond egy időpontot, hanem számoljak rá... Ez is úgy felidegesít, de ezt nem csak ő mondja, hanem még a többiek is így gondolják, szóval lehet, hogy tényleg bennem van a hiba.

2022. aug. 2. 09:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, benned van.


Találd ki, hogy miért.

2022. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!