Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kezdjünk el időpontokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjünk el időpontokat lefoglalni?

Figyelt kérdés

Egy olyan városban lakunk ahol rengeteg esküvő és lagzi van egy "szezon" alatt. Nem sok lehetőség van helyszínek terén talán 3 vagy 4. Zenészekből is 2 csapat is van akikért megy a harc:). Ti mikor foglalnátok le, hogy biztos legyen?

Ja ki ne felejtsem 2015. májusában lenne az esküvőnk.

valamint egy plusz kérdés ha varratni szeretném a menyasszonyi ruhámat, akkor mikor kell menjek hogy beleférjen a varrónőnek időben:)



2014. febr. 4. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

A legfontosabb dolgokat 2014 májusban..

A szertartást már 1 évvel előtte lehet

Aztán ha tidod kiker akarsz,akkor lehet azonnal, ha tuti az időpont...


A varrónő telítettségétől függ én 6 hónappal előtte kezdeném a varratást, hogy legyen idő megcsinálni, rámigazítani...nehogy elcsússzon..


/amúgy én 5 hónap alatt szerveztem le az egészet volt egítségem, (a vőlegényem, a barátnőm és anyukám) de nálunk nem annyira sok az esküvő/

2014. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
6-9 hónap.
2014. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
jajj te vagy az, aki tavaly decemberben is feltette a kérdést..a 2015. májusi esküvövel kapcsolatban.... hát öszintén kiváncsi vagyok, hogy egyáltalán együtt lesztek e még akkor. te már 1,5 évvel elötte az esküvöt tervezed..meg be vagy zsongva, mint egy 17 éves. még mindig azt mondom, rengeteg idöd van jövö májusig. azt, hogy a varronö meg mennyi idö alatt tudja megvarrni, töle kell megkérdezni.
2014. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan városban, ahol sok az esküvő és kevés a szolgáltató, lehetőleg minél előbb. Egy nagyobb megyeszékhelyen élek és dolgozom esküvőfotósként. Ugyanezt kérdezte tőlem a menyasszonyom húga is egy évvel az esküvőjük előtt és bizony sok zenekar már foglalt volt arra a napra. Nekem idénre már nincs nagyon szabad hétvégém egy-két kivételtől eltekintve szóval ebből kiindulva egy évvel előtte legkésőbb el kellene kezdened.


Állíts fel egy fontossági sorrendet és ebben a sorrendben haladj a szolgáltatók lefoglalásával.

2014. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha valamiben biztosak vagytok, akkor akár már most. Esküvőkre dolgozom, sok kollégának már nyitva a 2015-ös naptár, mert érkeznek a foglalások.

A helyszínt a legfontosabb lefoglalni, mert az ugye adott a hely és a létszám miatt, nem nagyon lehet válogatni. A zenekar, fotós, vőfély pedig szívesen utazik általában, így ha nem is fértek már be a helyi kedvencek naptárába, messzebb biztosan találtok megfelelőt. :) Manapság, mikor mindenhova le lehet hamar jutni autóval, nem akkora gond ez.

2014. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

mi idén május 31-én házasodunk, januárban kezdtük el szervezni. Ja karácsony előtt volt a lánykérés.

1 hónap alatt a fontosabbakat leszerveztük.

A sorrend a következő volt:

Anyakönyvvezető - helyszín - ceremóniamester - fotós - ruha

2014. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

3.-ik válaszoló, nem én voltam akiről beszélsz mivel most kérték meg a kezem!

2014. febr. 4. 11:35
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

3.dik elég bunkó inkább ne is írtál volna, nem értem tartozik e rád. Meg ha 10 x tesz fel valaki egy kérdést tegye azért van ez az oldal. A legfontosabb dolgokat 2014 májusban.. A szertartást már 1 évvel előtte lehet

Aztán ha tudod kit szeretnél,akkor lehet azonnal, ha tisztába vagytok az időponttal.

A varrónőt 6 hónappal előtte felkeresném, hogy legyen idő megcsinálni.

2014. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
te meg egy analfabéta vagy :) kiirhatja a kérdést még párszor, de ugye itt mindenki ugy válaszol, ahogyan éppen akar.
2014. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!