Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rám helyezi a nyomást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rám helyezi a nyomást?

Figyelt kérdés

Gondjaink vannak de barátnőm azt hiszi ha össze bújúnk minden rendben. Nekem ilyenkor nincs kedvem ha gondok vannak pláne h ha úgy igazán elmondanám mit érzek hatalmas veszekedés lenne, mert eddig próbáltam szépen és abból is vita lett..


Miért rám teszi a nyomast azzal h nem foglalkozok vele?


A múlt héten keveset tudtunk együtt lenni. Ő betegállományban itthon volt én végig dolgoztam a hetet, 3nap éjjel is. De amikor éjjel nem dolgoztam szüleimnél aludtam mivel elutaztak és ilyenkor ott alszok h ne legyen üres a ház. ( ő is aludhatott volna velem, de ő kikötötte h egyedül nem lesz ott éjjelre mert fél).


Napközben átjöhetett volna az üzletünkbe kicsit h legalább ott együtt legyünk kicsit, már csak azért is mert mondta a doki legyen kint a levegőn kicsit és ez ahol lakunk attól 500mre van csak ha már annyira zavarja h nem vagyunk együtt.


2022. aug. 1. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért, mert kis naiv, és nem akarja észrevenni, hogy te már régóta nem szereted, és elkerülöd, amikor csak tudod. Beveszi, hogy vigyázni kell anyádék házára? Miért, milliárdosok, tele a kecó műkinccsel, de riasztóra nem telik? Vagy te vagy a helyi Rambó, aki fél kézzel szerel le négy betörőt?

Neki ez az összebújás arra bizonyíték, hogy te is szereted őt, és neki csak ennyi kell.

De ha hatalmas veszekedés lenne, ha tudná az érzéseid, akkor azt jelenti, hogy ideje szakítani. Nagyon szemét dolog ennek ellenére kihasználni a másikat.

2022. aug. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!