Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom megöleljen?

Figyelt kérdés

A párom (28F) nem ölel, csókol vagy puszil meg csak úgy, magától. Nekem pedig nagyon is igényem van rá...


Sokszor megesett már, hogy mikor megöleltem, rá kellett szólnom, hogy viszonozza. Vagy más szólt rá, hogy tegye már meg. Ha én nem megyek pusziért és ölelésért, akkor egésznap nem érintkezünk egymással. Kivéve ha megyünk valahová, akkor mindig fogja a kezemet...


Ha hátsószándékai vannak - leginkább reggel - akkor persze mindig ölel, puszil, csókol, simogat, játszik velem. Ami egészen az aktus megkezdéséig nagyon jó, azután olyan lelombozó, hogy a szex miatt ilyen velem... 🙄


Látom rajta és tudom is, hogy szeret, de nem mindig érzem.


Igyekszem türelmes lenni vele és kivárni, mert valószínűleg otthonról hozza ezt. Idősek a szülei, 60 felett járnak már és a házasságuk alatt mindvégig külön szobában éltek. Gondolom a párom otthon nem látott rá példát, hogyan mutassa ki fizikailag az érzelmeit.


Beszéltem már vele erről nem egyszer, hogy nekem erre igényem van, fontos ez számomra, nekem ettől működik egy párkapcsolat és megnyugtattam, hogy nem kell 0-24 egymáson lennünk, mert az engem is zavar. De arra nagyon is igényem van, hogy napi szinten, ha együtt töltünk néhány órát, abba férjen bele 1-2 puszi és/vagy ölelés.


Az első néhány ilyen beszélgetés után 2-3 napig csinálta, majd eltűnt. Mostanság meg egyáltalán nem csinálja, csak ha kérem.


Azon kívül, hogy kerekperec kimondom, hogy mik az igényeim mindenféle rizsa nélkül, - nincs más ötletem, hogyan érhetnék el változást.


9 hónapos a kapcsolatunk és nem élünk együtt.


27N, 28F


2022. aug. 2. 10:58
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtam már párszor rajta, de igen, én úgy gondolom, hogy szeret engem.


Tudom, hogyan viselkedik azzal, aki közömbös a számára vagy nem szereti. Attól elzárkózik, nem jegyzi meg a nevét, nem beszél hozzá vagy a közelében, nem ül mellé és minden erejével azon van, hogy elrejtse, hogy bosszantja a másik.


Velem nagyon ellentétes a viselkedése. Nekem sokat karattyol, mutogatja a kedvenc dolgait, minden infót magába szív, amit elejtek magamról, próbálgat a kedvemre tenni. Bele von az ő dolgaiba, besegít az enyémekben, mesél a terveiről, vágyairól. Ha rosszul vagyok, összetöri nekem a gyógyszert és elkeveri egy pohár szörpben. Ha sírok, megölel. Ha együtt sétálunk az utcán, fogja a kezemet, elránt az autók, tócsák, fák és egyéb akadályok elől. Megvár, ha macskát simogatok. :)


Tehát jól megvagyunk, lassan, de épülget a kapcsolatunk és a bizalmunk egymás felé. Mindketten zárkózottak vagyunk, de nagyon sokat fejlődtünk az eleje óta.


Ez az egyetlen dolog, ami engem zavar, mert borzasztóan hiányzik, hogy csakúgy kimutassa a szeretetét, szerelmét fizikailag is.

2022. aug. 2. 14:57
 12/27 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy szeret. Pofam leszakad, milyen troger palikkal vagytok együtt, képesek vagytok mindent megmagyarázni. De mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakított.
2022. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Úgy gondolod? Miből gondolod, hogy nem szeret? Ez elég tény ahhoz, hogy magától nem puszil, ölel napközben?


nem tudok mindent leírni és látni kéne minket együtt ahhoz, hogy ezt jobban meg lehessen ítélni...


De kíváncsi vagyok a véleményedre vagy véleményetekre inkább.

2022. aug. 2. 15:19
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

Ne gondold hogy nem szeret.Hülyeséget írt a 12-es válaszoló!

Nem csak fizikálisan lehet kimutatni a szeretetet.Érdekled, fontos vagy számára, amiket leírtál a viselkedéséből ez derül ki!

2022. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszi 14es!


Én se gondolom úgy, hogy fixen nem szeretne... Szeretjük egymást, csak nekem a biztonságos kötődéshez szorosan hozzátartozik az is, hogy kölcsönösen megöleljük, érintjük, pusziljuk egymást.


De ez az ő részéről csak köszönéskor van meg, illetve összebújás előtt-után.


Nekem ez furcsa, mert az előző, hosszútávú kapcsolataimban ez teljesen máshogy működött. Próbáltam elengedni a dolgot, de nem tudok erről lemondani.


De az eddigi beszélgetéseink nem vezettek hosszútávon eredményhez. Szeretném, ha máshogy lenne, de nem tudom mit tegyek. 😔

2022. aug. 2. 15:58
 16/27 anonim ***** válasza:
86%
Más a szeretetnyelve. Engem úgy kéne levakarj magadról, mert öleli fan vagyok, legjobb dolog megölelni barátnőm, s el nem engedni, csak ha már nagyon kell menni valahova. :D De ő nem ilyen, ő máshogy mutatja ki a szeretetét valószínűleg. Ezen nem tudsz változtatni, sajnos.
2022. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj, hogy a szeretetnyelv egy valós pszichológiai alapvetés, de ti mindenre képesek vagytok ráhúzni szakértelem nélkül. Mint ahogy sok mindenkire kimondják más témában a nárcisztikus diagnózist is. Vicc.
2022. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%

Átérzem a problémádat. Mintha az én férjemről írnál. Milliószor átbeszéltük, de tartós változást nem sikerül elérni.

Én úgy döntöttem, hogy elfogadom őt olyannak, amilyen. Mármint őszintén, teljes szívvel elfogadom. Ez nem is olyan könnyű, mint amilyennek elsőre hangzik. Ha puszi, ölelés kell, megyek hozzá és megölelem. És ha kell, rászólok, hogy öleljen vissza.

2022. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%
Gyere majd én megölellek 😁
2022. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%
17-es, én nem vagyok állatorvos, mégis felismerek egy kutyát. Nem vagyok autószerelő, de felismerek egy autót. Nem vagyok pilóta, de felismerek egy repülőt. Nem vagyok orvos, de felismerek egy emberi szívet. Ne legyünk már nyomorékok, hogy az egyértelműt nem jelenthetjük ki, mert nem vagyunk az ahhoz tartozó tudományos ágnak a szakértői. Ehhez nem kell pszichiáter diploma, hogy meg lehessen mondani, kinek mi a szeretetnyelve.
2022. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!