Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezelhet úgy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezelhet úgy a párom mint kamasz az anyját? ha felhívom hazaszalad

Figyelt kérdés

Felnőtt, bőven 30 feletti

Nagyon ritkán vagyunk külön, tapad rám, néha levegőm sincs.

Amikor külön vagyunk, és hívom vagy ő hív, mindig úgy oldja meg hogy addig kimegy valahol a mosdóra vagy akárhova telefonálni, vagy az utcára. Ha kérdezem hol van, csak az utcáról beszél. És állandóan hazaszalad, vagy hozzám, hívások alatt szinte azonnal.

(Mint amikor kamaszgyereknek dirigál az anyja)


És ez úgy bármikor. Ha ráérek, vagy beszélünk, mindent azonnal "eldob", és szalad hozzám vagy haza, hogy ő csak otthon van.



2022. aug. 3. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értelek, mit kéne tennie? Munkahelyen, kollégák előtt beszélje meg veled a bevásárló listát vagy a hétvégi mozit? Nem akar másokat zavarni
2022. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl ottmaradni ahol van?
2022. aug. 3. 12:27
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha beszélünk, csapot papot otthagy es rohan hozzám, vagy haza, hogy ő csak otthon van. Nem mondja el viszont, hogy honnan rohangál.

Ha én pl a bnőimmel vagyok és hív a párom lehet félremegyek beszélgetni vele telon, de nem rohanok pl haza.

2022. aug. 3. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, felhívod és akárhol van, pillanatok alatt ott is van nálad? Hipervándor a barátod? Egyébként azt sem értem miért gond, ha félre vonul mikor hívod? Én sem szeretek kollegák stb elött telefonálni a dolgainkról.
2022. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert nem akarja elmondani hol van. Vagy rolam nem akarja hogy tudjanak hogy velem beszél?

Sokmindent felvet ez a kirohangálás is mindenhonnan.


Igen hipervándor.


Konkrétan ez megy, hogy beszélunk random ő egy mosdóban vagy valahol van, vagy ahol hangos zene megy (akar egy kocsiban)stb. Ez a beszelgetések eleje.

Kozben kimegy az utcara es csak ezt mondja el, hogy az utcan van(azt nem, hogy konkrétan melyiken vagy honnan jött ki), es elindul haza vagy hozzám es közli megy haza/vagy hozzám. Azonnal!

2022. aug. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!