Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudnátok képzelni komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok képzelni komoly párkapcsolatot olyan nővel, akit kamasz korában (vagy máskor) elhagyott az apja?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 18:32
1 2
 1/13 GipszI ***** válasza:
El.
2015. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés?
2015. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Apakomplexus,vagy hogy jön ez ide?
2015. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem értem mi köze ennek bármihez is.


Sajnálatos dolog persze, de eszembe se jutna meghatározó szempontból ez mint, hogy el tudnék-e képzelni komoly kapcsolatot valakivel.

2015. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2!nem láttak mintát rendes párkapcsolatra, nem tudják milyen amikor egy férfire lehet számítani (az összes ilyen lány akit én ismerek egyszerre több pasival is közelebbi kapcsolatban van, hogyha az egyik lelép akkor maradjon más),nem hisznek benne, hogy egy férfi azután is hűséges marad miután elmúlt a szerelem. A közös gyereküknek pedig max.1 nagyapja lehet.
2015. dec. 2. 18:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Szegény...Oda ne szaladjak.😩
2015. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Túlkombinálod! (#2-es vagyok)
2015. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát minket otthagyott apám és rám teljesen igaz is, amit írtál.Tényleg nem tudom, azzal a kivétellel, hogy eddig nem tartottam több pasit, hogy ha az egyik elmegy, legyen másik, de miután sokat csalódtam bennük, most fontolgatom..De ettől még nem hiszem hogy ne lehetne komoly kapcsolatom.Persze ehhez komoly férfi is kéne.Létezik ilyen?
2015. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt (RÁD VONATKOZVA!!!) a pszichologusodtol kérdezd.
2015. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem elváltak a szüleim, de van hogy már ettől is húzzák a szájukat a jobb családból származó fiúk ismerkedéskor. Nem sajnálatból, vagy ilyesmi. Miután elmondom, hogy jó a kapcsolatom mindkét szülőmmel, már megenyhülnek. Úgy vettem észre mindenkinél hátrány a rossz családi háttér. Ezért is érdekel. Akiket meg tényleg elhagytak azokon azt veszem észre amit leírtam.
2015. dec. 2. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!