Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem féltékeny?

Figyelt kérdés

Már lassan 7 hónapja beszélgetek egy sráccal. (5 hónapig a párom is beszélgetett vele, barátot kerestünk, mert egyikünknek sincs, gondoltuk keresünk közösen, menet közben a párom kiszállt a beszélgetésből, mert a srác nem akart talizni).

Szóval, elég intim témában is szoktam a sráccal beszélgetni, ő ír rám szinte mindig, mindenféléről beszélgetünk. A párom tudja, és mégsem féltékeny...és ez engem zavar. Mármint jó, hogy nem ordítja le a fejem vagy akármi, de basszus...egy idegen pasival beszélgetek hónapok óta és nem zavarja. Vagyis már kezdi, mert múltkor benyögte, hogy nem tudja mi van köztünk a sráccal. Mondtam, hogy semmi..csak beszélgetünk.

Úgyhogy bánt a dolog, hogy ennyire nem érdekli 😅


2022. aug. 3. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fu bazmeg… Ezzel mindent el is mondtam.
2022. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Egy nő bárhol talál hibát.
2022. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudja a jobb kéz, mit akar a bal.
2022. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Csináltál bármit, ami miatt féltékenynek kéne lennie?

Ha igen, akkor szakítsatok, mert jobbat érdemel nálad.

Ha nem, akkor meg miért várod, hogy féltékeny legyen? Nem mindenki lát fenyegetést az ellenkező nemű emberi kapcsolatokban, valakinek teljesen természetes, hogy léteznek akár egész közeli fiú-lány barátságok.

2022. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs féltékenység betegsége? Nem tudom. Te miért nem vagy depressziós? Miért nem vagy idegbeteg? Mert nincs ilyen betegséged, vagy valami miatt nem aktív éppen. Ennyi.
2022. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gondolkodtam, hogy elmondjam-e a véleményem, és hogy privátban-e...

Végül úgy döntöttem, hogy igen, és inkább publikusan, mert végülis azért van az oldal.


Pároddal semmi baj...Zavarta... Csak nem volt oka felhozni/nem volt oka annyira kifakadnia magából... Vagy csak nem akart vitát.

A nök többségének, mint a többiek is megmondták, megvan a "féltékenység-betegség", és azért is leszedik a partnerük fejét, ha egy régi ismerősre ráköszönnek...

Mellékesen, ha nem féltékeny, és Te sem csinálsz semmi rosszat, akkor mi is van?


Miért nem lehet nyugodtan élni a másik mellett, miért kell hibákat, nekünk nem tetsző dolgokat keresni, és duzzasztani a feszkót, amíg át nem szakad a gát?!?!?

Nincs neked valami pszichológiai problémád?

2022. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!