Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vonzó eléggé számomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzó eléggé számomra a barátnőm? (Pedig nem csúnya)

Figyelt kérdés

Megpróbálom leírni a problémát röviden.

A barátnőmmel társkeresőn jöttünk össze. Igazából elég szerencsétlen voltam a lányokkal a társkeresőn. A szebb lányok nem nagyon írtak vissza, ezen kívül pedig volt több randim olyan lányokkal akik végül nekem nem jöttek be. Aztán végül randiztam a mostani barátnőmmel aki sokkal jobban tetszett mint a korábbiak akikkel randiztam, így folytattuk az ismerkedést


Végül összejöttünk és telt múlt az idő, már több év eltelt, sajnos sok minden közbejött egyetem, munka, egészségügyi problémák és eléggé elrepült az idő.


Nagyon jól kijövünk, olyanok vagyunk mint két legjobb barát, nagyon megértjük egymást, mindent meg tudunk beszélni stb.


Viszont én egyre jobban úgy érzem, hogy valamiért sajnos nekem ő nem vonzó eléggé és lehet hogy nem tudnám vele elképzelni az életet, örökké tartó házasságot. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért nem vonzó nekem eléggé, pedig átlagosan szép lány, jó a stílusa stb. Viszont ha sétálok a városban, akkor sok lányt látok, akik valamiért sokkal jobban tetszenek(pedig nem szebbek mint a barátnőm, ők is átlagosak), és őket nem is ismerem, ezért amúgy nagyon szégyellem magam.


Azon is gondolkodtam, hogy ez az miatt is lehet, hogy ő aszexuális bizonyos mértékben, ami azt jelenti nála hogy ÉN szexuálisan nem vagyok vonzó neki(de valószínűleg senki),soha nem kíván meg engem szexuálisan, így igazából ő soha nem kezdeményezi a szexet és nagyon ritkán is vagyunk együtt és általában az sosem az igazi. De nem mondanám azt, hogy több szexre lenne szükségem. Az intimitás természetesen megvan a kapcsolatunkban.


Ő szeretne előre haladni a kapcsolatunkban, szeretne házasságot stb, de én nem tudom, hogy mit csináljak.


Mit gondoltok?



2022. aug. 4. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Kár áltatni magad, meg őt is.
2022. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

A legnagyobb baj, hogy nem szereti a szexet. Nem érdemes összeházasodni vele, úgyis elváltok majd. Én is azt hittem a feleségemről,hogy megváltozik a libidó, de csak rosszabb lett.

A nagy étvágyú nő átok, a kicsi étvágyú szenvedés. Normális nőt keress, ha jót akarsz.

2022. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is szakíts, próbálj ki többet.
2022. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Igazából az is nehéz, hogy már elég régóta vagyunk együtt és nem is tudom elképzelni az életem nélküle.
2022. aug. 4. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4#

Mert megszoktátok egymást. A kérdés az hogy neked ez megfelel e így. Az írasodból feltételezve nem. Mert fantáziálsz, vágysz más nőkre is.

Egy életed van, neked kell eldönteni hogy a mostani boldoggá tesz e, vagy szeretnél egy olyat ahol a szexualitás is jobban játszik.

2022. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne higgy a megszokás erejének. Hidd el, van/lesz jobb, csak merj lépni. Az időd semmi nem adja vissza.
2022. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ahol nem tartod elég vonzónak a barátnődet, ott később még több gond lesz. Vele maradhatsz megszokásból, de abból meg minek? Nem 50 éve vagytok együtt
2022. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül, öreg. A párok kb 95%-a nem a megfelelő emberekből tevődik össze. Leragadunk valaki mellett, mert

- belefáradtunk a sok kudarcba

- unjuk, hogy minden héten mással vagyunk egyedül,

- félünk a társkeresésé kényelmetlenségeitől

- azt hisszük, jobbat úgysem találunk

- stb.

Pedig az ilyen párkapcsolatok halálra vannak ítélve, és borítékolható, hogy valamelyik fél életébe belép a nagy Ő (vagy legalábbis arra hasonlító valaki), és akkor óhatatlanul borul a bili. Szóval jól teszed, ha lelépsz, és keresel valakit, aki mellett tényleg érdemes lehorgonyoznod. És amíg megtalálod, addig is gyűjthetsz tapasztalatot. Megtanulhatod, hogy nem jön be mindenki egyformán. Hogy a szerelemnek vannak fokozatai, és nem is tudunk egyformán szeretni mindenkit.

2022. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha te kezdeményezel a sexben akkor sem akarja?

Lehet h ő nem kezdeményező típus.

Ezt átbeszéltétek?

2022. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!