Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ábrándítanak ki engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ábrándítanak ki engem apró nekem nem tetsző dolgok a másikban olyan szinten, hogy az életemről is lehoz?

Figyelt kérdés

Kb a tökéleteset kell elképzelni.

Van aki szeret téged, hűséges, extra jól néz ki, van kémia, ugyanakkor nem papucs/nem lábtörlő, hanem igazi férfi vagy nő.

Vagy bármi olyat képzelj el, aki neked tökéletes.

Aztán az apró zavaro dolgok engem kezdenek leépíteni, kicsinálni, de olyan szinten belém épül és "elburjánzik", hogy nemhogy a másiktól, de még az élettől is kezd elmenni a kedvem.

Levezetve pl parfüm

- kezdetben tetszik ha a pasi igényes, vonz az illata, erősíti a kémiát bennem

- én is használok parfümöt, kapok ugyanolyat ami neki van(Chanel, Dolce &Gabbana Armani stb)

- egy idő múlva elkezd engem zavarni hogy de ő munkahelyen is mindenhol is kényszeresen parfümözi magát- valamiféle féltékenység jelenik meg

- féltékenységet félreteszem, elfogadom őt olyannak amilyen, megjelenik bennem valamifél gúny, ő ilyen "pacsulis piperkőc srác" és kész

- egy idő múlva zavar az egyik illata, a kedvemért azt nem használja, de sorban elkezd zavarni aztán az összes is

- kezdek attól is undorodni hogy pl amikor megölel én is olyan illatú leszek és ha épp nem megyek haza, egésznap is érzem magamon az ő parfümét és kényszeresen el kell viselnem vagy kenyszeresen valahogy kézfertőtlenítővel letakarítgatni valahogy magamrol ahol hozzámbújt

- ha megyünk valahol es előttem megy, vagy kimegyek utána valahova érzem hogy itt járt, itt volt es ez megint utálatot gerjeszt bennem

- kezdek a találkozók alól kibújni mert nem akarom érezni a pacsulit.


És akkor ez csak parfüm


Vagy másnál. Pl ismerkedés.

Kezdetben kíváncsi érdeklődő vagyok sikeres randik, várom izgatottam hogy irjon hívjon. A másik esetleg olyan beállítottságú hogy nem hív ír annyit mint pl az exem. Csak épp más típus.

Az izgatott várakozást kezdi felváltani a csalodottság hogy hanyagolós típus lehet illetve hidegebb típus mint más pasik. Ami amugy normális mert nem várhatom azt hogy napi 20 szor ia hívogasson. De ez tovább is megy bennem, egy idő múlva már nem várom izgatottan hogy írjon, még több idő múlva már nem is akarom hogy írjon hívjon, még tovább menve ha hív ír érdeklősik is, én már el is engedtem, még később meg is utálom az illetőt hogy motivácio nelkul(azaz ha nem nyomulok), ennyire képes csak és nem többre.


Vagy eleinte tetszik ha birtokolni akarnak, vagy féltékenység jelenik meg mintha számítanék valamit, egy idő múlva zavar, még több idő múlva idegesít, még több idő múlva már visszaszólok oltogatom, még több idő múlva megint átmegyek utálkozósba gyűlölködőbe, és megint jönnek ezek hogy találkozni sem akarok.



Mindezek kapcsolatban a mondhatni a ritka tökéletessel aki szerelmes hűséges kívánod, nedvesedsz tőle, imádod, minden jó lenne, de apró dolgok amik valójában sehol nem szakítoindokok, felül lehetne rajtuk emelkedni engem úgy elindítanak egy lejtőn hogy egy idő múlva megutálom a saját páromat, a szerelmemet, meg akire alapoztam építettem. Akiért addig csak hálát adtam.



#alkalmazkodáshiba
2022. aug. 4. 12:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

*kiegészítés

motivácio nelkul(azaz ha nem nyomulok)CSAK magától csak ennyire képes és nem többre. És ez nekem kevés.

2022. aug. 4. 12:43
 2/16 anonim ***** válasza:
fura vagy
2022. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Rossz minta. Nem.kuzdottel meg semmiert az eletben, ezert semmit sem tudsz ertekelni. Amiert megkuzdesz, ahhoz ragaszkodni fogsz. Nagyon. Nihilizmusban elsz adhoc modon es varod az ujabb es ujabb loketeket. Nem csodalom, hogy nem mukodik.
2022. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A megküzdés. Nálam az sem hat.

Ha vmiért kiteszem a lelkem is és végre megvan sikerül, legyen az bármi, de mindennemű stagnáció esetén akkor is érdeklődésem veszítem. Pl munka jól illusztrálja. kaparsz küzdesz egy neked tetsző élhető jó pozícióért. Aztan megvan ott ülsz. Es elkezded unni, jön a kiégés a stagnálás miatt.

Vagy pl.pasiknál talán kocsi. Megveszed nagy izzadva végre álmaid autóját. Egy idő múlva már nem úgy fogsz beleülni, hogy el vagy ájulva az eufóriától. És megeleht az is hogy másik fog kelleni.

A pacsulis barátommal most ebből vannak a gondok. Miért szívatom miért nem akarok találkozni, mert inkább a 4 fal mint ő. Idáig süllyedtem ezzel. Ez probléma.

2022. aug. 4. 13:22
 5/16 A kérdező kommentje:
(A lakásom kb félévente vagy évente át kell minimum rendeznem mert képtelen vagyok azt is elviselni ha mindog minden ugyanúgy van.ez valami betegség lenne?)
2022. aug. 4. 13:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Végig sem bírtam olvasni, de beteg vagy. Kezeltesd magad. Komolyan mondom. Ez nem normális. A saját életedet teszed tönkre, ha nem kezdesz vele valamit. Az ilyen becsípődések idővel csak durvulni szoktak.
2022. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6#.ahhoz tudnam hasonlítani az erzést amikor pl vkit zavar a szomszéd mosógépe zenéje vagy bármi.

Eleinte csak zavaró. De egy idő múlva az ember agyára megy ha nincs megoldva és akár költözést is von maga után. Ez nem betegség.

2022. aug. 4. 13:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"Ez nem betegség." Ez így van, ez nem betegség hanem komoly személyiségzavar. Szakemberre lenne szükséged, de amíg ennyire mélyen van a fejed a saját seggedben úgyse fogsz változni. Kellemes szenvedést életed végéig!
2022. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8# 7.válaszom legyszives
2022. aug. 4. 14:15
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9 Akkor mondjuk azt, hogy az emberekben van a hiba? Az segít ha azt mondom, hogy túl tökéletes vagy erre a világra, túl kifinomult az ízlésed, ezért zavarnak kis dolgok is. Nem a te hibád, hanem a tökéletlen és szemét embereké. De majd egyszer eljön hozzád az, aki valóban tökéletes lesz, mindig olyan illatút fingik, ami neked az adott pillanatban éppen tetszene, meg ilyenek.

Most jobb?

2022. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!