Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már régóta boldogtalan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta boldogtalan vagyok a párommal, de egyszerűen nem tudom neki elmondani, hogy mi bánt. Törődjön velem egy kicsit többet, öleljen meg, adjon puszit. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Reggeltől estig dolgozik, utána semmi. Szinte nem is beszélgetünk, nem járunk sehova. Nem érdekli, mi bajom, pedig látszik rajta, hogy van valami.
2022. aug. 4. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a gondok még nagyobbak, mint írtad. Gyakorlatilag 2 idegenként éltek együtt. Egyszerűen csak vegyél nagy levegőt, és kezdj el beszélni.
2022. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudod ezt elmondani neki?

Na mindegy, ha kommunikáció ennyire nehezedre esik, szervezzél vele közös programot, ahol tudod, hogy sok figyelmet fogsz kapni. A végén meg mondjad, hogy milyen jól esett a sok figyelem, amit kaptál tőle

2022. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled olyan szinteken, mint ahogy te elvárnád. Egy férfi, akinek szeretet van a szívében, meg is hal érted, nemhogy még puszit nem ad. Lehet pont a munkával foglalja el magát, csak veled ne kelljen nagyon interakcióba lépni. Hogy miért vagytok még mindíg együtt? ...mert neki ez így megfelel.
2022. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!