Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öcsisajt kérdése:

Meleg vagyok, szeretnék boldog lenni. Szeretnék egy boldog párkapcsolatban élni, Csak egyszerűen félek az emberektől. Félek felvállalni. Félek kezdeményezni. Nem érzem magam így teljesnek és nem vagyok boldog. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Diszkréten is lehet párkapcsolatod, nem muszáj mindenkinek el mond, hogy meleg vagy
2019. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem merek kezdeményezni.

Félek hogy nem szeretni a fiúkat,elítél srb...

2019. máj. 7. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbálkozz olyannal akitől tudod, hogy bi vagy meleg
2019. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó homokos ismerkedési lehetőség van. Azt pedig senkinek nem kell az orrára kötni h kivel élsz. Egddigi 15 éves munkaviszonyom alatt kb 5x kérdezték meg h van-e család meg gyerek. Mondtam h élettársam van és neki van egy lánya. Hetero vagyok ugyan de azzal h "élettársam van" te is elintézheted az érdeklődést. Senki se tud sokat a családomról. Nem szoktam beszélni róluk csak a közeli barátoknak. Ha nincsenek közeli barátok akkor meg senkinek nem kell mondani. Azt úgyse tudja senki h ki mit tud rólad. Nem kell túlbonyolítani. Éld a saját kis homi életed és ne csinálj gondot belőle. Ha nagy és híres színészek is diszkréten tudták kezelni a magánéletüket akkor miért pont a tiedre lenne mindennél jobban kíváncsi a környezeted?
2019. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

èn is ìgy voltam vele. sokáig heteroként éltem, volt baratnom is évekig. aztan miután szétmentunk elkezdtem nyitni a fiúk felé, de teljesen titokban. voltak kalandjaim, többnyire külföldiekkel, mert tudtam, hogy velük több, mint valószínu, hogy nincs közös ismerosöm, és valszeg úgy is elhagyják az országot, tehát kevés az esély rá, hogy lebuktassanak. nagyon bizalmatlan voltam. aztan ugyanígy megismertem egy brazil fiút, akibe bele is szerettem. ott dolgozott Pesten, de pár hónap utan haza kellett mennie. tartottuk a kapcsolatot, de nagyon nem bírtuk egymás nélkül, így eldöntöttük, hogy együtt akarunk lenni/élni. Az, hogy o ott volt nekem, és támogatott nagyon sok erot adott nekem ahhoz, hogy felvallaljam magam, és elmondjam az igazságot a családomnak és a barátaimnak. az sem érdekelt, ha nem fogadnak el, cask vele akartam lenni. végül mindenki teljesen jol fogadta, és mindenki azt mondta, hogy nekik cask az számít, hogy boldog legyek. bár már Brazíliában élek több mint 1 eve a barátommal, mégis azt érzem, hogy sosem volt ennyire szoros a kapcsolat a családommal.


ezzel cask azt akarom mondani, hogy ha less majd valaki az életedben, akiért megéri változtatni és szembe nézni mindenkivel, akkor nem fogsz félni senkitol és semmitol, mert ott less neked valaki. cask legyél türelmes, minden oké lesz

2019. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, hogy a felettem szólók nagyon praktikus tanácsokat adtak. Annyival egészítném ki, hogy még, ha egy háztartásban is élnél e barátoddal, sem kötelezö a magánéletröl beszámolni . Lahet kolléga , haver, ismerös, bárminek nevezheted a külvilágnak, esetleg nem az elettársadnak.


De neked az alapkérdésed az ismeredés, ugye ? Esetleg hihetetlennek tünik, de hagyhatod magadat megtalálni is.Persze a keresésröl se maradj le.


Annyira jönni fog minden magától, hogy azt most el sem tudod képzelni. Kitartás ! :-)

2022. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ha jönni fog magától, akkor remélem, valaki majd engem is megtalál..

Évek óta ismét egyedül, megpróbáltam már szinte mindent..de egy szint, egy színvonal alá nem mennék..

Társ és kapcsolat - ez a két szó ami nekem fontos jelenleg:)

2022. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!