Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyáltalán nem érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyáltalán nem érzelmes én meg az vagyok, hogyan "viseljem" ezt el?

Figyelt kérdés
Tavkapcsolatban élünk a párommal, minden este fel szoktuk egymást hívni, naponta többször beszélgetünk, stb. Nem is lenne semmi baj a kapcsolattal, de hiányzik az hogy érzelmes legyen. Én minden nap mondom neki hogy szeretem, hogy hálás vagyok érte. Erre ő csak annyit ír hogy cuki vagyok, és hogy ő is így érez. Csak magától nagyon ritkán mondja. Tudom hogy ő inkább az a típus aki fizikálisan fejezi ki az érzéseit, és tettekkel. De hiányzik hogy a kapcsolatunk elején szép dolgokat mondott, és kifejezobb volt. Most is tudom hogy szeret, érzem is, élőben meg főképp. És tudom hogy nem a szavak embere. Meg néha azért mondd cuki dolgokat. De az a baj velem hogy mindent túl parazok. Most is, tudom hogy nincs semmi baj,de mindig attól félek hogy túl idegesítő vagyok neki, vagy túl tapados. Nagyon szeretem, nem szeretném ezt elrontani a saját hülyeségem miatt. Ez a tavkapcsolat is nehéz, mert kb 2 hetente látjuk egymást, és O sokkal kifejezobb élőben mint írásban. Mit tegyek?

2022. aug. 6. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elter a szeretetnyelvetek. Amit tehetsz hogy kommunikalod fele hogy tudod hogy szeret teged de neked jol esne ha ezt irasban/facetimeon is bovebben kifejtene merr neked szukseged van erre a kulonos biztatasra.
2022. aug. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki de azt mondta hogy próbálja a maximumot nyújtani nekem,és hogy O tényleg nem ért a szavakhoz. Szóval marad így.
2022. aug. 6. 02:08
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem, nem marad igy. Ebben az esetben nagyon banalis modon szepen mondasz neki peldamondatokat es o ezeket betanulja es elsuti a megfelelo helyzetben.

Akarmilyen idiotan hangzik is. En is ezt csinaltam baratommal, meg kell eroltesse magat. Ez fontos. Neked fontos hogy halld. Es mivel neked fontos o meg kell eroltesse magat, ha nem ebben a formaban, hat masban.

2022. aug. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az én tapasztalataim azt mondják, hogy bizony marad így. Ahogy az idő telni fog, meg pláne. Ahogy mondani szokták, letelt a "kampány időszak". Na meg, ahogy oszladozik a lila köd. Vagy a neveltetéséből fakad ez, vagy pedig tényleg eltérő a szeretet nyelvetek. Nem tudom mennyire vagy jártas ebben, érdemes olvasgatni a témában
2022. aug. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázd túl. Élőben ő úgy fejezi ki magát, te meg így. Más a szeretet nyelvetek, de talán ez nem is olyan nagy baj. Ő tudja, hogy szereted, te pedig érzed mikor együtt vagytok.


Nem mindenki a szavak embere. Ezt el kell fogadni.


Azért néha nem ártana, ha írásban is éreztetné, te pedig személyesen. Közelíteni kéne egymáshoz mind a ketten.

2022. aug. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!