Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok meddig lehet érzelmek nélkül játszani, ha lehet egyáltalán? Tnap a válaszadók elviccelték, de nagyon érdekelne

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, ha nem jön létre úgymond a szerelem első látásra, nálatok mikor vagy miután alakult ki az az érzés hogy nem tudok nélküle élni? Amúgy mit gondoltok a csajok vagy a fiúk éreznek először ilyet?
2010. jan. 16. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a lányok,és kb egy hónap(3hét)
2010. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Jellemtől függ, van aki évekig bírja bűntudatból, de egy idő után úgyis kibújik a szög a zsákból.
2010. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Saját tapasztalatból mondom hogy teljesen érzelmek nélkül nem lehet játszani, az érzelmek mindig jelen vannak csak nem olyan erősek, én személy szerint ritkán mutatom ki az érzéseimet, hogy erősnek látszódjak miközben sokszor fáj a lelkem emiatt...

Mellesleg én tettem fel tegnap a kérdést, és bocsi hogy elvicceltük... :)

2010. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!