Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már ilyen időszakod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen időszakod? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, már az első pillanatban szerelmes lettem belé. Egy éve együtt vagyunk, és most mintha valami megváltozott volna. Ugyanúgy szeretem, mint eddig. Ha valaki megkérdezni, mi a baj a kapcsolatunkkal, nem tudnék válaszolni rá, mert tényleg minden jó. Viszont mostanában azt érzem, hogy jobb lenne egyedül. Amikor hazautazik a szüleihez pár napra, akkor egyáltalán nem szomorkodom, inkább kicsit örülök is, hogy kihasználhatom a napjaimat úgy, ahogy én szeretném. Egyre gyakrabban tervezek nélküle.

Más is volt már így? Ez annak a jele, hogy elmúlt a szerelem?


2022. aug. 6. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez a hozzászokás jele! Túl alapvetőnek tűnik neked,hogy együtt vagytok és ő a tiéd. Inkább úgy mondom ,hogy mivel megszoktad a jelenlétét az már nem hoz annyira lázba, mint az elején. És igen ,ez a szerelem elmúlása,átalakult szeretetté!
2022. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Neked hiányzik a kis "én idő",amivel nincs is baj! Van aki csak egy kicsit a haverokkal chatel/játszik,van aki örül az egyedül létnek.


Bár én a páromra 3.5 év után is úgy nézek mint az elején, és ugyan azt érzem mikor hazajövünk a munkából, és együtt töltjük az időt! Kevés időt akarok nélküle tölteni.


Vannak ilyenek is olyanok is,egyikkel sincs gond

2022. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem való neked párkapcsolat. Minden jó, de nélküle tervezed a jövődet? 1,2es hozzászólónak igaza is lehetne, de az, hogy elmúlik a szerelem, nem jelenti azonnal a külön tervezést.
2022. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő sejtem csak úgy gondolt a, külön tervezésre,hogy valami programot egyedül akar csinálni (pl otthon filmezni,vagy ps-ezni vagy mit tudom én).
2022. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3# ha te a jövő tervezésére gondoltál abban egyetértek veled! Az nem a szerelem elmúlásának jele.
2022. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Lehetne azt is mondani, hogy egy idő után ez természetes, elmúlik a lila köd, az ember elkezd vissza találni magához, már nem akar egész nap összeragadva lenni a párjával. Viszont, attól még ilyenkor az ember tudja , hogy szereti a másikat, és vele akar lenni.

Először ezt kéne eldönteni, hogy attól szereted e még, csak neked néha szükséged van egy kis "énidőre" ( ez manapság elég nagy divat lett).

2022. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mielőtt megismerkedtél vele mennyi szabadidőd volt? Szerintem nem a szerelem múlt el, hanem a régi, sok éves rutint hiányolod

megmondhatod neki, hogy kicsit több időt szeretnél magadra fordítani, mert nem haladsz a hobbijaiddal (vagy akármivel, amit szeretnél csinálni). Szerintem megérti majd

2022. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!