Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy Nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabesztattoo kérdése:

Szerintetek, ha egy Nő az előző párját többször is megcsalta, mégis gyereket szűlt neki, engem is meg fog majd csalni? Ha valaki megcsalt másokat, engem is meg fog? Az ilyen Nők meg tudnak egyáltalán maradni, bármilyen Férfi mellett?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok párommal. Van egy kislánya az előző kapcsolatából. Kapcsolatunk eleje óta elkötelezett voltam, mintha azonnal összeházasodtunk volna, mert mindent feltettem úgymond egy lapra. Őszintén mindent elmondtam magamról, megadtam neki a lehetőséget eldöntse, akar-e velem lenni akkor is ha minden rosszat tud rólam, hogy később, nehogy emiatt szakítsunk. Most kiderült, hogy sokmindenben hazudott nekem, magáról a múltjáról. Sok palival volt, élte az életét rendesen. Félek, hogy olyan Nő mellett kötöttem ki aki notorius hazudozó és nem tud egy pali mellett megmaradni. Sajnos az Anyukája ugyanilyen volt, 3ik férje van. Szerintetek kell ettől félnem? Sosem csalt még meg senki, szexxel nincs gond, de a kapcsolatunk eleje óta, csak a kiderült hazugságok miatt voltak kissebb nagyobb viták. Annyit kértem tőle legyen öszinte, ne azt hogy tökéletes, mert mind hibázunk életünkben, de pont akkor lesz valaki megbízható és teljesen önmaga ha fel bírja vállalni tetteit, jót és rosszat bármi áron. Elveszítettem Őt legbelül, mintha meghalt volna. Szeretnék, valahogy megbocsátani, de nem tudok. Mit gondoltok, adjak neki esélyt? Ha boldoggá teszem, engem már nem fog megcsalni? Elég lesz amit nyújtani tudok neki ha jó társ tudok maradni, vagy az ilyen Nő megunja egy idő után így is úgyis a másikat és kalandokat fog keresni? 34 F

Ui.: Gyerekkoromban rajtakaptam Anyámat, ahogy Apámat meg akarja csalni, soha nem mondhattam ki, emiatt a Gyerek-Anya kapcsolat romlás miatt nehezen bízok meg bárkiben és ha valaki hazudik, nehezen tudok újra bízni.



2022. aug. 7. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Az a nő, aki egyszer csalt annak takonyból van a gerince mindegy hányszor vált pasit.
2022. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Már megtette
2022. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy amint úgy érzi hogy unalmas vagy neki, vagy idegesítő, vagy akármi problémát vél felfedezni azonnal ehhez az eszközhöz fog nyúlni.Minden kapcsolatban vannak problémák.Úgyhogy szinte garantált a megcsalás.

Ha a gyerek sem volt számára visszatartó erő, akkor nálad mi lenne az?!

Én nem tudnék ilyen nőben megbízni,soha! Ráadásul téged is átvágott,becsapott és hazudott! Ezek után nem is értem miért akarsz benne megbízni és miért hiszed hogy melletted megmarad és nem fog félrekúrni?!

2022. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen olcsó rihék megérdemlik hogy öreg macskás nő legyen belőlük. Menekülj!
2022. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen, a férfi ribikkel is ugyanígy van.
2022. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%
5 A férfi más. Egy férfiben ott a magszoró ösztön. Nem véletlen hogy egy férfi millió spermát termel naponta, de egy nő 1 egész hónapig dédelget egyetlen petesejtet. A nőtől sokkal nagyobb bűn ez magyarán.
2022. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát 4-es az ilyen olcsó rihék kelendőek igazán a piacon. Mindig akad, aki bedől nekik. Nagyon ritka belőlük az, akinek csak a macska lesz a társa egy idő után. A kva tempóhoz vonzódik a hímek nem kevés tagja.
2022. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
7 Amikor dugni kell, akkor igen. De senki nem fog kitartani az ilyen mellett, és öregkorára amikor megcsúnyul már annak örülni fog ha csak használja valaki. :)
2022. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
8-as,akinek már a 3. férje van, az általában màr nem 30 éves. 😀
2022. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
9 Akitől 2 férfi már elvált, annak a 3. is se lesz más.
2022. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!