Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnal ha ezt találnád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnal ha ezt találnád a ferjed telefonjàban?

Figyelt kérdés
A ferjem telefonjaban Egy ferfi ismeröse a következöt irta :Megraknád a Nagy Ritàt??hatalmas dudàk 😂es egy kep hozza egy nöröl.A ferjem azt mondja ö a gyerekünk eletere Esküszik sose szokott ilyen stilusban beszelni a nökröl es fogalma sincs Miert irta ezt Neki Ez az ismeröse.Es a nöt se ismeri.Elhiggyem ezt Neki ??nyilvan a haverjat Nem fogom megkerdezni erröl Mert ha van is valami Nem fog arulkodni…
2022. aug. 9. 09:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Én már azon kiakadnék, hogy "a gyerekünk életére esküszik"...
2022. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

30. “Sose hagyd, hogy a véglények megingassanak, ha felállítottál egy mércét, akkor tartsd magad hozzá, mert megérdemled.”

Hát igen aki ilyen kiváló embernek csinál gyerekeket az tényleg megérdemli.


Ja nem!

🤣🤣🤣🤣🤣

2022. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

27-es vagyok.


26-os!

Eppen hogy ezt irom en is,hogy egy normalis kapcsolatban nem kene tabu temanak lennie ha valakit megnezunk. Azt akartam az irasommal kifejezni,hogy nalunk nincs is ilyen problema,mert nalunk nem is beszel masokrol,de ha tenne se lenne problema es nem is igy tenne ahogy a kerdezo ferje es baratja. Ahogy azt sem irtam,hogy normalis a stilusa,de egy normalis kapcsolatban alapveto ertek,hogy tiszteljuk egymast es a tobbi embert is,de az o kapcsolatukbol nem csak ez hianyzik. Egyszeruen meg oszinten sem tudnak kommunikalni,mert az egyik oldal gyava es keptelen felvallalni,hogy igenis nem csak a felesege letezik szamara es annyit sem tud mondani,hogy szeretlek es huseges vagyok hozzad de ne vard el hogy csukva tartsam a szemem. Ahogy a feleseg egy hazisarkany lehet ha mindenert cirkuszol es nem is kepes megteremteni a parja szamara azt a legkort ahol oszinten kitarulkozhat.

Ez lett volna a mondandom ezzel,mivel ez minimum egy jo kapcsolatban.

2022. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak is VOLT ilyen haverja. :D A nőkkel szembeni stílusa és lenézése megért egy misét, de a barátom elég hamar ignorálta, mert neki nem fér bele.


És igen, BENNE megbíznék, mert ismerem :)

2022. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!