Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak mit szólnátok, ha a párotokról ilyen képet találnátok a telefonjában?

Figyelt kérdés

Tegnap mondtam a páromnak, h nem jeleníti meg a telom a képet amit kuldott és küldje át újra.Mondta,Nfc-n atkuldi majd újra. Békésen fürdők,bejön komoly arcal és ezt kerdezte:

-Csak egyszer fogom tőled megkerdezi, miért csináltál magadról olyan képet amin trikó(melltartó is) van rajtad es

a melleidet mutogatott?

Néztem bambán, h mi van,mert ilyen képet nem csináltam magamról.Annyi viszont igaz,reggel nézegetem magam telefonon keresztül az ágyban.Mondtam neki,ha csináltam is magamról véletlen volt.

Azt mondta,h ez nem igaz,mert miért nem a tükörben nézegetem magam és biztos valami pasinak küldözgetem a kepet (ilyen jellegű képeket soha nem küldenek senkinek)

Most mindenféle k...va vagyok és nem hisz nekem.

Ja és a poén a dologban,h meg néztem és nincs ilyen kép a telomban.Azt mondta,h ő nem törölte ki...

Ha csinálnék is magamról ilyesmi képet,de csak magamnak az tényleg ekkora baj lenne?


2016. márc. 24. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nektek kell tisztáznotok, hogy most akkor van ilyen kép a telefonban vagy nincs. Amúgy meg tényleg, miért nem a tükörben nézted magad? Ha már a telefonban van, onnan bárhova elkerülhet...
2016. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hulyeseg. Semmi koze ahhoz sem, ha nezegeted magad, ahhoz sem, ha fenykepezed magad. En szoktam magamrol fehernemus kepeket is csinalni, mert jo latni igy a fejlodesem (edzek), de soha sehova nem kerult fel, csak a telefonomban van.

De ugyan, meg ha mas latna is azt a kepet amirol beszelsz, szerintem nem olyan megbotrankoztato.

Egyaltalan nem ertem a baratod reakciojat.

2016. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ha lett is volna kép kB ennyi látszott volna belőlem.

Páromnál a szoknya is kiveri a biztositekot,csak térdnél hosszabbat húzhatok. ..

2016. márc. 24. 10:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még, majd kinövitek.
2016. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A párom 36 én 25 vagyok,nem éppen a gyerek kategória tartozunk....
2016. márc. 24. 10:59
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos vannak olyan férfiak (én is ismerek ilyet) aki féltékenységből illetve a magabiztosság hiánya miatt nem tűri el hogy a női párjára bárki is felfigyeljen mint nő. Sajnos ez csak a kezdet, ez rosszabb lesz, főleg ha nem tudjátok megbeszélni. Igazából ő a lelke mélyén bezárna egy pincébe és ott tartana, nehogy más szemet vessen rád. Az iylen ember attól is retteg, ha más férfi az utcán rád néz...azt vszínű megölné ha tehetné. Ez enyhe mentális betegség de kezelhető. És sajnos veszélyes tud lenni.
2016. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó,a párom teljesen ilyen,de nem ismeri be magának. Próbáltam megbeszélni az ilyen jellegű problémáit, de abból is en jöttem ki rosszul.


Olyan férfinal ez normalis aki fiatalabb korában ropteben a legyet is?Nem elfogultsagbol beszélek, de nagyon jó képű régen modelkedett,táncolt stb.Minden újjára jutott nő.Ez most is így van ,de meg komolyodott és komoly kapcsolatai voltak/van.

2016. márc. 24. 12:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon rossz vége lehet, ha nem változik meg. Kb egy tizenéves szintje, amit előadott.
2016. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nem függ attól, hogy jóképű e vagy nőcsábász e az illető, ez egy enyhe személyiségi zavar. Valószínű, minden korábbi bnőjével hasonlóan viselkedhetett, legfeljebb korábban ezt nem mutatta ki. Mivel nem volt kezelve, így az évek folyamán ez a helyzet erősödik, romlik. Rosszabb esetben ezekből vannak a családon belüli erőszakok is. De ettől úgy látom nem kell félned, ha kezelitek a problémát.
2016. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy tetszeni akarsz neki is és magadnak is és a kép véletlen volt.Ha nem hiszi el,törődjön bele.Ha állandóan felhozza a témát, kérd ki magadnak, hogy fejezze be és kérdezd meg mi a valódi problémája!!!
2016. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!