Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnál ha arra érnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha arra érnél haza h a párod elkezdett csomagolni?

Figyelt kérdés

Nálunk vannak gondok, beszélgetünk róla. De erre hazaérni meglepő volt, de azóta is úgy vannak a cuccai egy kis része, vár..


Nem értem ez mire jó, én ha elkezdenék pakolni akkor az nálam végleges..nem csak amolyan ijesztgetés


2022. aug. 10. 11:46
1 2
 11/20 Hans Pötterman ***** válasza:
0%

#10

Szerinted normális a csaj? Nem lenne egyszerűbb ha elmondaná mi a baja, inkább ilyen gagyi gyerekes érzelmi zsarolással sanyargassa a párját?

2022. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#11

99%, hogy ez megint a takarítós drogériás srác meg a műkörmös csaja.

Nem, nem normális a csaja se, de nem azért, mert elkezdett pakolni, hanem mert még vele van.

De lassan nyílik a csipája, aztán elcuccol. Valószínűleg először azt is csak ijesztgetés gyanánt, aztán pofára esik, mikor anyóspajti nem engedi vissza a lakásába.

Itt nincs már mit megbeszélni.

2022. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
10es és mi értelme volt ennek a húzasanak? - ha erre az elhatározásra jutott annak oka volt nyilván mi értelme ha akkor nem viszi végig.. nekem ez fajsúlyos elhatározás
2022. aug. 10. 18:03
 14/20 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#12

Ja,értem. Nem ismerem a történetet :D

2022. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#13:

Mi értelme a kérdésnek? Te se tudod eldönteni, hogy menjen vagy maradjon? Te beszélsz fajsúlyokról? Miért nem mondod meg neki, hogy most már akkor csomagoljon és menjen?

Vagy ha ez nem megy: Miért nem mondod meg neki, hogy vele akarsz lenni és maradjon?

Megint, mint mindig, csak lesed, ahogy zajlik körülötted valami, és semmi, de semmi ráhatásod nincs a saját életedre. Mint aki máris halott, és a kísértete nem tud kapcsolatba lépni az élőkkel, csak nézi, ahogy élnek.

2022. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"10es és mi értelme volt ennek a húzasanak? - ha erre az elhatározásra jutott annak oka volt nyilván mi értelme ha akkor nem viszi végig.. nekem ez fajsúlyos elhatározás"


Az, te agyatlan nyomorèk, hogy egy segèlykiáltás. Hogy felfogd vègre, hogy mi a baja, ès változtassatok.

De te akkora egy èrzelmi nyomorèk vagy, hogy egyszerűen nem èrzed át, ès csak a hülyesèged hajtogatod,hogy mièrt nem fejezte be amit elkezdett, ès húzott a bánatba...

Nagyon gáz vagy.

Viszont annak örülök, hogy lassan tènyleg eljut arra a pontra, hogy otthagyjon tèged.

2022. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg ez az érzéketlenség fogja megadni az utolsó lökést. Rájön, hogy a kérdező nem szereti már rég óta.
2022. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, most már tényleg otthagy, mindkettőtök érdekében.
2022. aug. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
És anyád örül már, hogy nemsokára újra teljes mértékben eltarthatja a parazita óriáscsecsemőjét?
2022. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem némelyik pároknál, minek ez a műdrámázás? 🙄

Nem lehet leülni felnőttek módjára megbeszélni a problémákat?

Ha meg csomagolok, akkor csomagolok tényleg. Nem csak töketlenkedem. 😊

2022. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!