Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnál ha arra érnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha arra érnél haza h a párod elkezdett csomagolni?

Figyelt kérdés

Nálunk vannak gondok, beszélgetünk róla. De erre hazaérni meglepő volt, de azóta is úgy vannak a cuccai egy kis része, vár..


Nem értem ez mire jó, én ha elkezdenék pakolni akkor az nálam végleges..nem csak amolyan ijesztgetés


2022. aug. 10. 11:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha félbehagyta, akkor szerintem csak nyomásgyakorlásnak szánta.
2022. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%

Egyik exemmel volt hasonlo.

Valamin mindogbosszevesztunk akkor elcuccolt az anyjához de kibekultunk visszajott. A nem tudom hanyadik pakolasnal már csak sohajtott egyet hogy kicsinálom teljesen.

Vele mindig ilyen drámai volt a kapcsolatunk szenvedelyes bekulesek amikor osszejottunk is kb Titanic flow, aztán drámai kulonkoltozesek, vagy mikor kastelyban dolgozram kulfoldon tole 300 km re jott hozzám mint a kirralynőhöz rengeteg rózsával.


Valojában amugy filmszeru kapcsolatunk volt.

Szoval nálunk teljes termeszetes volt ez at elpakolok aztan vissza aztan en dolgozom 300 km re aztan jon utanam aztan egyutt megyunk vissza.


Aztan a mostani kaocsolatom is nagyban drámai es hasonlo. A párom már nem tudom hanyszor pakolt el es vissza :)


Egyik exem viszint ramszolt amikir veszekedesknél hazaszaladtam, hogy akarok en hazasságot ha bajban vitaknal elrohanok?

A mostani barátom is szokott kerdezni hogy miert menekulok en mindig? Beszeljek pszichologussal🤣


Holott ő is ugyanugy elpakol vagy elpakoltatom sokszor.


Nalam valahogy ez az élet velejárója ez az egész vihar.

2022. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki.
2022. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5%

Volt hogy ablakon dobtam ki utana a cuccait es rendort is hivtam.

Aztán meg kibékulés


Amolyan olaszos az egész

2022. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Na na na, kezd megjönni az esze? Ha látja mennyire leszarod ebben a helyzetben is és elköltözik akkor kit fogsz naponta 6x szidni, mi lesz veled?
2022. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Hans Pötterman ***** válasza:
21%
Nem tudna érdekelni a hiszti. Ugyanis ez csak arról szól, eszébe nincs költözni,csak ezzel próbál nyomást helyezni rád,hogy megvonja a "nélkülözhetetlen" személyét tőled
2022. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre félig nem lehet elköltözni, szóval le kellene ülnötök megbeszélni, hogy akkor most mi van. Biztos van rá oka, hogy elkezdett csomagolni.

Te rákérdeztél hogy akkor most be is fejezi a csomagolást vagy mit szeretne?

Gondolom nem mered megkérdezni. Ő meg majd bőröndből meg dobozokból fog öltözködni vagy mi lesz?

2022. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 olaszos a világod, testvér...? pfff...
2022. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért nem a ruháit kezdte elpakolni csak a kacatos fiókjait..
2022. aug. 10. 14:33
 10/20 anonim ***** válasza:

Kíváncsi rá, hogy reagálsz, ha azt hiszed, hogy elhagy.

Valószínűleg nem azt várja, hogy fapofával kiírj egy kérdést. Hanem zokogást, térden csúszást, meg könyörgést várt. Esetleg egy hirtelen felindulásból elkövetett lánykérést kulcskarikával. Vagy bármit, amiből azt látja, hogy szereted és azt akarod, hogy maradjon.

Te meg szinte fel vagy háborodva, hogy miért nem pakolt már mindent össze, és húzzon a pichába. De akkor miért nem szakítasz?

2022. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!