Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások akiknek probléma van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások akiknek probléma van a házasságában, hogy bírják?

Figyelt kérdés
Én egy olyan házasságban élek,amit nem akarok,egyszerűen nem vagyok boldog.Próbáltam beszélni a férjemmel,nem lehet,nem partner az egészben,fenygetőzik stb.Elmenni sem tudok,már kiszámoltam mindent,nem jönnék ki a pénzemből.2 gyerekünk van,velük is fenyegetőzik.Kilátástalannak látom az egész helyzetet,súlyosbítja,hogy én mást szeretek egy olyan embert aki csak kihasznált,magába bolondított aztán kidobott.Minden nap sírok,meg akarok halni,boldogtalan vagyok.3 hónap alatt 8 kilót fogytam a sok idegtől.Most próbálom legalább a másikat elengedni,elfelejteni,de nagyon nehéz.Közbe meg párom úgy tesz mintha minden rendben lenne,nekem meg muszály ehhez aszisztálnom mert ha kirak nem tudok hova menni,senki nem segít,nincs senkim aki segítene.Nem tudom mit tegyek?

2022. aug. 10. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

tegyél érte, hogy saját lábadra tudj állni. Tanulj tovább, vagy csak keressél jobb munkahelyet. Amíg ez nincs meg, élj a férjed mellett.

A fenyegetésekkel, sőt tettlegességgel, ők tudnak segíteni: nane.hu

2022. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van hova menni, még ha nem is hiszed. Szülők, barátok, olcsó szoba bérlés egy másik városban. Keress egy jobban fizető állást valahol az országban ahol van ismerős vagy olcsóbb kiadó szoba, utána menj. Addig is próbálj eladni eztazt, a közösből elrakni pénzt.
2022. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor az ideget depit kell kezelned. Ugyanis ezektol racionalisan sem lehet gondolkodni egy esszeru tervet sem lehet kivitelezni.

A fenyegetések meg addig vannak amig az aldozatszerepben tartod magad es hagyod magad fenyegetni.


Amig "ideggyenge" vagy addig tehetetlen is.

Elso a fizikai es mentalis megerősödés annyira, hogy aztan jöhet neked bármi, abbol is felállsz.


Addig ne is a problemakon agyalj. Csak épulj fel.

2022. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Meg lehet szokni! Nálunk évente 1-2X van szex. Az én libidóm normális. Szerinted 20 éve milyen nekem? Egyébként te nő vagy, több száz jelentkező közül mazsolázhatsz.


Viszont ha gondolod meghalhatunk együtt is, csak először gondoskodj a gyerekeidről.

2022. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vállak több munkát!

És válj el.

2022. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én tényleg a munkahelyemen jobban szeretek lenni mint otthon. Fura, de tényleg így érzem.
2022. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!