Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért akar megváltozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért akar megváltoztatni ilyen csendes terror módszerekkel?

Figyelt kérdés

Nem akarja elfogadni nekem jó ez az élet ahogy élek, van kocsim, nincs hitelem, nem albérletben lakom, nettó 300at keresek targoncásként.

De ez nem jó, folyamatosan duruzsol a fülembe változzak meg, legyek törekvő, menjek egyetemre, tanuljak németül, költözzünk külföldre, stb. Már nem telik el úgy nap hogy ezen ne kapnánk össze.


2022. aug. 10. 18:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor meg neki állt sírni hogy én őt nem szeretem ha ilyet mondok és ő csak nekem akar jót."


Érzelmi zsarolás, manipuláció!

Vigyázz, ne dőlj be neki!


Ő egyébként egyetemet végzett?

Ha igen: keressen magának egy másik diplomást.

Ha nem: mi jogon vár ilyet tőled?

2022. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem akar rosszat, és tény hogy több szakmával könnyebb boldogulni. tanulással van gondod? Van aki nem akar felnőttként tanulni.. de vannak levelezős tanfolyamok, mellette dolgozhatsz abban amit szeretsz. Ha akarod ezt a lányt, kompromisszumot kell kötnötök.
2022. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Semuhi ***** válasza:
12 es szerintem meg ne akarja megváltoztatni a lány fogadja el olyannak.amilyen ..
2022. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!