Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért akar megváltozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért akar megváltoztatni ilyen csendes terror módszerekkel?

Figyelt kérdés

Nem akarja elfogadni nekem jó ez az élet ahogy élek, van kocsim, nincs hitelem, nem albérletben lakom, nettó 300at keresek targoncásként.

De ez nem jó, folyamatosan duruzsol a fülembe változzak meg, legyek törekvő, menjek egyetemre, tanuljak németül, költözzünk külföldre, stb. Már nem telik el úgy nap hogy ezen ne kapnánk össze.


2022. aug. 10. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert másra vágyik, mint te. Le kellene vele ülni elbeszélgetni, hogy ha ilyen társra vágyik, akkor keressen mást, ne téged piszkáljon.
2022. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Semuhi ***** válasza:
100%
Nemfogad el téged
2022. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ezt már mondtam neki. Hogy akkor hagyjuk, keressen mást. Akkor meg neki állt sírni hogy én őt nem szeretem ha ilyet mondok és ő csak nekem akar jót.
2022. aug. 10. 18:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem szeret téged, ha nem felelsz meg neki, és mindenben meg akar változtatni.
2022. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Szakíts vele ennyi a sztori.
2022. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem téged keres, nem felelsz meg neki. Viszont amit írsz, hogy elkezd sírni és azt mondja, hogy te nem szereted. A nárcik szokták ezt csinálni, az meg k...va veszélyes.
2022. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Jajj, itt mindenki nárci mindig. Uncsi.
2022. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7, 6 vagyok. Tök igazad van én is utálom a címkézést, csak ez a kifordított én vagyok az áldozat miközben basztatlak nagyon olyan. Ha többet tudnánk a csajról, lehet megtudnánk mondani. Gondoltam a kérdező majd utána néz ennek, hogy vannak-e még egyezések. De persze, lehet nem az.
2022. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz,nekem is így csinálta a nejem, anno.

Barátaim,hobbim, mindenem bánta...ő is sírt....én pedig hittem neki...

Most,hogy elváltunk, azt érzem - szabad vagyok, végre..


A csaj csendes lélekgyilkos,ha hagyod magad, neked annyi !

2022. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy életed van, éld úgy ahogy te szeretnéd, ne pedig egy másik ember elvárásai szerint. Volt pár ilyen sztori az ismeretségi körömben ahol a nőknek semmi nem volt elég és addig hajszolták a férjüket amíg az végül meghalt rákban, szívrohamban stb. Persze a temetésen ezek az özvegyek tudnak a legjobban zokogni, bőgni holott az ő telhetetlenségük miatt alakultak így a dolgok. Ha teljesen más elképzelésetek van az életről a csajoddal, más a világnézetetek, értékrendetek akkor nem érdemes együtt maradni. A női könnyeknek pedig soha ne higgy.
2022. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!