Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/Feleségek, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Feleségek, ti hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

A párotok elkezd dolgozni egy új munkahelyen, ahol sok korabeli, közös érdeklődésű hölgy kollégája lesz a férfiak mellett. Nyilván sokakkal jóban is lesz, munka miatt sok időt is töltenek együtt. A nők közül van, aki akár haza is fuvarozza őt munkából, ha éppen úgy adódik a helyzet. A munkahelynek kikötése, hogy 2-3 havonta csapatépítőkön kell részt venni, amik legalább másfél-2 naposak. Eközben ti home officeban dolgoztok, emellett pedig kisgyerekkel vagytok otthon - ergo a szociális életetek, új emberekkel való megismerkedés hozzá képest nulla.


A féltékenység (nem is feltétlenül nevezném ennek, mert a bizalom megvan, inkább csak a tudat) ebben az esetben mennyire érthető meg? Mennyire érthető az, hogy a nő ilyen helyzetben rossz, nyomott hangulatban van a hét nagy részében és nem támogatja azt, hogy a párja rendszeresen eljárjon például ezekre a csapatépítőkre?



2022. aug. 11. 18:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10-es,Gondolom benne van a szerződésben, nem? Amikor az aláírta akkor tudta
2022. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

#11

Ja, hát, mi ha előre tudnánk hogy ilyen a hely akkor meg fel se merülne hogy aláírjuk a szerződést.

2022. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én se írnék ilyet alá. Én csak abból gondoltam, hogy ezt írta a kérdező,, munkahelynek kikötése, hogy 2-3 havonta csapatépítőkön kell részt venni, amik legalább másfél-2 naposak "
2022. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, mert el tudnám magam foglalni :D
2022. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, benne van a szerződésben, hogy ami munkaidőn belüli az kötelező. Vannak olyanok amik hivatalosan nem kötelezőek, de nyilván kinézik a többiek azokat, akik ezeken nem vesznek részt...
2022. aug. 13. 14:36
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Jajj... ugyanebben voltam csak fordítva, hát nem kertelek megcsalás lett a vége. Nem csodálkozom, hogy aggódsz, a munkahelyeken való románcozás egyre gyakoribb sajnos. Nincsenek kétségeim ezzel kapcsolatban. Sőt gondolj bele hazamegy neked nincs jó kedved, ott meg mondjuk dicsérik, flörtölnek vele mondjuk első körben, és szépen az energia átcsoportosul a melóhelyre. És kész is a baj, akármennyire is jó a kapcsolatotok.
2022. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont attól függ, hogy amúgy milyen a kapcsolatotok. Érezheted magad teljes biztonságban, mert minden nap szeretettel és figyelemmel bánik veled a másik vagy végtelenül fusztrálva is, de utóbbi esetben tuti, hogy amúgy sem vagy rendben a pároddal.
2022. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk alapvetően jól működik minden téren. Amióta ez a munkahely bejött a képbe, azóta van jelen a rossz hangulat és a problémák.
2022. aug. 16. 17:14
 19/19 anonim ***** válasza:
Munkahelyet vagy társat lehet könnyebben találni, ezen gondolkozzon a párod. Megerzik az ilyet ha csak egy kicsit is gond van otthon, akkor lecsapnak rá.
2022. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!