Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be a barátnőmnek, hogy tényleg szeretem? Hazudtam, kiderült, és most nem beszél velem! Kérlek adjatok pár ötletet!

Figyelt kérdés
Több mint fél évig hazudtam a barátnőmnek, és most kiderült. Igazából csak azért nem mondtam el mert féltem, hogy elveszítem, írtam és mondtam róla tényleg undorító dolgokat, olvasta és most nem akar hallani rólam! Tényleg szeretem!
2010. szept. 23. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora egy köcsög vagy, akkor ne szidd a háta mögött. Megérdemled.
2010. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert egy idióta vagy azért.
2010. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
felejtsd el..
2010. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
idiota vagy!!!!!ha szeretnéd nem csináltad volna ezt vele megérdemled nmajd visszakapod az élettöl ugyanezt
2010. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valami használhatóbb ötletekre számítottam. Ezeket már eddig is tudtam. Őszintén megbántam az egészet és soha nem tennék már ilyet vele. Egy haverommal beszéltünk róla ahol elég durván fogalmaztunk de nem szidtam. Majdnem egy éve voltunk együtt, ezek a dolgok az első 3-4 hónapban voltak, aztán ezeknek vége lett. Most fény derült ezekre.
2010. szept. 23. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha normális a csaj, akkor szóba sem áll veled, és talál magának egy normális pasit.
2010. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egész pontosan mit mondtál róla?
2010. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmit sem számít, hogy most megbántad. Akkor nem volt lelkiismeret furdalásod és cseppet se bántad akkor most se játszd el a bűnbánót.

Szánalmas...remélem az a lány talál nálad sokkal jobbat.

2010. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az én barátom is írt már rólam elég sértő és megalázó dolgokat és sok múlt beli hazugsága kiderült de megbocsátottam neki mert szeretem több mint 2 éve vagyok vele együtt. Ha szeret megbocsát! egy kérdés: ha szerettek valakit miért csináljátok ert?
2010. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te vagy az első ember akinek a válaszával lehet mit kezdeni.Remélem hogy megbocsájt mert őszintén szeretem. Hogy miért tesszük ezt? erre sajnos nem tudom a választ (egy barátommal megszokott "nagyfiús" hülyeség volt) :( de abban biztos vagyok hogy soha többé nem tudnék neki hazudni semmiben és nem bántanám meg semmivel. köszi
2010. szept. 23. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!