Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyakomplexus. Lehet-e gyógyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyakomplexus. Lehet-e gyógyítani?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológussal.
2022. aug. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Nem rossz az. Mindig nalad idosebb nod legyen. Nyugi sokan dijazzak ezt a problemad. :)
2022. aug. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Az anyakomplexus nem betegség, hogy gyógyítani kelljen. Ha valaki talál ehhez megfelelő partnert, akkor ugyan miért ne élhetne együtt vele?
2022. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Nekem apakomplexusom van. Mindig az idősebb férfiakhoz vonzódtam, felnéztem rájuk, tetszettek is (no nem mindegyik)valamiben.

Ez mindig is elfogadottabb volt, mint a fiatalabb férfi- idősebb nő felállás. Pedig ugyanaz. A kérdező szerintem ettől szenved. A másik oldalról nézve pedig megint nem egyszerű, mert negyvenes nőként megtalálnak a fiatal fiúk és nem kellenének. Kalandra jó lehet sokaknak, én elhiszem, de ebben a korban egy nő már tényleg a végleges társát keresi - nem könnyed kalandot esetleg nemi betegséggel vagy a kihasználás veszélyével. Szóval megértelek, Kérdező, nehéz neked is és nem tudsz rajta változtatni, de szeretnél. Mi lenne ha elfogadnád, hogy ilyen vagy?

Találsz olyan idősebb nőt, aki azt hiszi, így fiatalabbnak látszik; de azzal szerintem ő se áltatja magát, hogy együtt maradtok. Sejthető, hogy egy ilyen kapcsolat pár évig tart, aztán megöli a bizalmatlanság. De vannak kivételek és hiba lenne nem keresni.

2022. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológussal megtudod, miért alakult ki ez nálad és akkor talán fogod tudni a helyén kezelni. Tehát nem az anyádat keresni a párkapcsolatokban.
2022. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!