Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnők! Nektek hogy esne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők! Nektek hogy esne ha a párotok jobban szeretné a barati társaságát mint titeket, és még anyuci pici fia is lenne?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban szeret a barátaival lenni mint velem, a lánybarátjáról csillogó szemekkel mesél, és mindig megvédi ellenem, az anyjáról meg képtelen leszakadni, szerelmes belé. 25 éves "férfiról"van szó.

2017. aug. 1. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, mert nem lenne ilyen ember a párom.
2017. aug. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már kivágtam en is, csak kiváncsi vagyok mit gondoltok róla.
2017. aug. 1. 06:37
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Semmi jót nem írtál róla. Szerinted? :)
2017. aug. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként még távkapcsolatban is éltünk, heti két napot sem töltott velem.
2017. aug. 1. 06:53
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Jo,hogy kirugtad. Legyen csak az anyjaval az ilyen.

N

2017. aug. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

szakíts!

hiába huszonöt, ha belül még 15...

látszik, hogy neki ezek fontosabbak, és sosem tudsz előtérbe kerülni.

egy "lyuknak" néz, szexel veled, pár ölelés mert emberi kapcsolatra vágyik, az anyjával meg a haverjaival mégse kefélhet :D


Lehet én vagyok a rossz példa, de számos kapcsolatom miatt beáldoztam a kevésbé fontos cimborákat. A legutóbbiért pedig a szüleimet is hiszen elköltöztem tőlük 2 éve már.

Más kérdés h nem jött be....de 2-3 gyerekkori afféle igazi jó koma megmaradt.

2017. aug. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Nna, ez tipikusan az a "kérdés", ahol azért kiváncsi lennék a másik félre is.
2017. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A másik félről annyit, hogy még haragudott is rám amiért nem tetszett hogy szombatonként elmegy este 7-kor és vasárnap reggel jönmeg. Én meg vasárnap egész nap főztem rá, (három félét) majd pár óra múlva ment is vissza dolgozni ausztriába. Ergó velem töltötte a szombat nappalokat és ennyi volt a kapcsolatunk. Napközben meg az anyját hivogatta hogy mi van vele..
2017. aug. 1. 07:34
 9/10 anonim ***** válasza:
16%

Hidd el nekem, hogy a pasid járt jól, hogy kidobtad.


Szörnyen zsarnokoskodó egy nőszemély lehetsz!

2017. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha a barátaival jobban szeretett lenni, akkor veled volt a gond.


Ha egy férfi igazán szerelmes a barátnőjére éppen elég időt fordít és ebben a barátok sem gátolják meg.


Szerintem is zsarnokoskodó lehettél, miért te akarnád megmondani neki, hogy mikor beszélhet az édesanyjával vagy mikor lehet a barátaival.


Szánalmas kislány vagy még, és éretlen a gondolkodásod is, de majd felnősz.

2017. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!