Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért reagál így? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagál így? Mi lehet mögötte?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy rendezvény, ahova a barátnőm elvitt magával, mint a párját. Én az egész esemény alatt úgy éreztem magam, mintha valami utánfutó lennék. Másnap kérdezi, hogy hogy éreztem magam, ugyanis látta rajtam, hogy valami nem okés. Én elmondtam, hogy sokadjára érzem magam feleslegesnek mellette, amikor társaságban vagyunk. Erre azt a reakciót kaptam, hogy ő a “szar”, pedig kifejezetten figyel arra, hogy nekem jó legyen. Majd ezután mint egy vezetett listát felsorol, hogy mennyi minden pluszt tett meg, hogy jól érezzem magam, és nem jogosak az érzéseim. A legrosszabbul az esik, hogy úgy mondta ezeket, mintha csak miattam csinálta volna, mert ő nem igényel ennyi beszélgetést, összebújást, stb.

Nagyon fáj ez az egész. Miért viselkedik így? Lehet igaza van és túl sokat kérek, és már képtelen többet adni?


2022. aug. 15. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Milyen jellegű rendezvény volt ez, milyen szerepetek volt ott, mennyire ismerted/ismertétek az ott lévőket?

Lehet, hogy igaza van, mert te matricaként ragadnál rá, ölelnéd, csókolnád, csak vele beszélgetnél, aminek ilyen helyzetben egyáltalán nincs létjogosultsága. Neked is tudnod kellene egy társaságban beszélgetni, jól érezni magad, és nem csak rá támaszkodni, nyilván lehet az, hogy te erre alkalmatlan vagy, de ha ő társasági ember, akkor nem illetek össze.

2022. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát sok infót nem adtál, legalább az eseményről írhattál volna és hogy ott mi történt, vagy általánosságban a kapcsolatotok hogy néz ki.


Senki nem fog tudni így semmi értelmeset mondani, mert lehet jogosan érzed azt, amit, de lehet szeretetéhes pióca vagy, aki nem tudja magát feltalálni, a másik sggében kell lennie mindig.

2022. aug. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A rendezvényen tette meg ezeket a plusszokat?


Miért hívott, miért mentél te is a rendezvényre?

2022. aug. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Az érzések mindig jogosak, nem a másik ember fogja eldonteni, hogy azok e.

A parodnak validnak kene tartania az erzeseidet, nem pedig fitymalo megjegyzéseket tenni rá. Maximum annyit mondhat, hogy szerinte nem így volt, ahogy te látod.

2022. aug. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez hatalmas piros zászló, amikor valaki megkérdezi az érzéseidet, majd elkezdi magyarázni, hogy miért nem szabadna ezt érezned. A pontokba szedett listával meg nekem is volt már tapasztalatom - amikor valaki ennyire készül arra, hogy megnyerjen egy vitát az sosem jó jel.

Meg kéne tanulnotok jobban kommunikálni.

2022. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!