Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mindenben jobb. Természe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindenben jobb. Természetesen a fizikai fölény nem meglepő, de úgy érzem szellemileg is jóval mögötte kullogok. Volt már valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és rengeteget képeztem magam, szeretek tanulni, olvasni és mindig is egy tudásszomjas párt képzeltem el magam mellé. Barátomnak minden gördülékenyen megy, kiváló rálátása van logikai feladatokra, szinte mindent első hallásra megjegyez és már huszonéves létére is elég komoly tudásanyagot halmozott fel. Eleinte csodálattal figyeltem minden egyes szavát, de egyre inkább feszélyez, hogy nem tudom vele felvenni a versenyt és sokszor az "eszmecsere" csak egyoldalú, hiszen én nem tudok számára semmi újjal szolgálni és sokszor csak meghallgatom, de érdemi dolgot nem tudok hozzáfűzni. Sportokban is nagyon ügyes, bármihez, ha hozzáér szinte arannyá válik. Emiatt egyik szemem sír, másik nevet.
2014. márc. 24. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ő épp fordítva gondolja, ez ilyen.
2014. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amihez hozzáér arannyá válik XDDDDDDDDDDDDDDDD ha ez megnyugatatvan amiben ő se jó azt viszont igazolom hogy amire vágyikegy ember és müveli és élvezi abban kb mindig jobb lesz csak egy hasonló embertől akire még inkábbigaz a fentiállítás nem lesz igaz mindenmás embertől jobb lesz abban:D
2014. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ne légy ennyire eltelve ettől a földre szállt csodától. Csak figyeld türelmesen még pár évig és rájössz, hogy ugyanolyan gyarló, esetenként bunkó, buta, ügyetlen, mint bárki más.
2014. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő tényleg egy csodálatos ember. Nem hittem, hogy ilyen létezik, de van.
2014. márc. 24. 20:14
 5/6 Zakathol ***** válasza:

Exemmel kb pont így volt a dolog, csak annyi különbséggel, hogy ő még ennek tetejébe utált is tanulni, olvasni stb..a kapcsolatunk vége felé már egész egyszerűen idegesítette, hogy szinte mindenre tudok válaszolni, sokmindennek tudom a miértjét stb. A végén már veszekedtünk is ilyenek miatt.

8 évig húztuk, aztán lelépett egy női hangú alulképzett senkivel. Pont megtalálta benne a saját szintjét, még nincsenek együtt egy éve, de most költöznek össze.


Ebből a lényeg annyi, hogy az a probléma valós lehet, hogy esetleg okosabbnak tartod magadnál. Ezt viszont kettőtöknek meg kell beszélnetek. Az jó pont, hogy szereted képezni magad.

2014. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2021. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!