Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője a kapcsolatunknak,ha nekem a pénz már fontosabb,mint hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

Már 4 éve együtt vagyunk,még ott sem tartunk,hogy saját lakást vettünk volna,hisz nincs rá pénzünk és egyre drágább minden.

Megoldásképp felvetettem,hogy menjünk ki külföldre dolgozni,2 év alatt össze tudnánk spórolni egy új lakás önrészére,5 év alatt a teljes lakásra.

A párom hallani sem akar erről,holott mindketten egyszerű operátorok vagyunk, nem olyan munkája van,amit kár lenne otthagyni.


Most kb ott tartunk,hogy azt mondta,menjek ki egyedül ha ennyire akarok,ő megvár. (3 hetente otthon lennék egy hetet)

Kérdezem én tőletek,mennyire normális ez? Oké, hogy megvár,de mit gondol, összeszedem kemény munkával a sok pénzt,ő meg majd beleköltözik a szép új lakásomba amit megveszek magamnak?

Úgy érzem ha semmit nem képes tenni a jövőnkért,akkor feleslegesen vagyunk együtt.

A külföldi munkát semmiképp nem akarom elhalasztani,én nem szeretnék 30 évig 60 milliós kölcsönt fizetni..

Nagyon szar gyerekkorom volt,mindenben nélkülöztünk. Megígértem magamnak,hogy jó életet teremtek magam köré. Nekem egyre inkább csak ez számít,hiába szeretem őt.

Egyébként egy nagyon intelligens,kedves,csodálatos ember,nagyon jól megvagyunk ezt leszámítva.. de úgy érzem ez szét fog minket szakítani,hiszen ő sem enged és én sem.

Azt mondja,gyerekes vagyok,meg álomvilágban élek,mert azt hiszem kimegyek külföldre aztán csak úgy összespórolok?!

Meg hogy mi bajom van a 30 év kölcsönnel,más is így él és kibírja.

Értem,jó nekik. De én nem kibírni akarom,meg életem végéig kupurgatni,hogy maradjon hó végére enni is valami.

Ha egyszer van rá lehetőségem,hogy kimenjek és jól keressek,az egész fizetésem félre tegyem,minek választanám a nehéz utat?

Nem értem őt sem,miért nem akar velem jönni. Azt mondja ő már túl öreg ehhez, (38) és neki jó amit csinál.



2022. aug. 15. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugy csinaltuk anno hogy önerőt allapitottunk meg x millio.

Annak a fele vonatkozik ram masik fele rá.


Ha ő kimegy meglesz neki az x/2


En meg fundábol kiveszem a masik×/2-t(magyar munkaviszonnyal kölcsön cimen)


Aztan az inerore veszunk fel kozos hitelt es felesben fizetjuk.


(Habár nekem ez megy is magyar korulmenyekkel is hogy egy fundakolcsont meg hitel/2-t fizessek!



Erre a párom nekem is ezt vágta a képembe hogy azt akarom hogy ő tegyen alám házat azzal hogy kimegy!(holott ő eroltette hogy en ne menjek ki megyen itt bejelentett munkam a majdani gyed miatt)


Na akkor hagytam en őt ott!(de egyéb bajok is voltak jócskán azzal a párommal)

2022. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van fundamegtakaritasom es adnak ra kolcsont.


Igy a parommal le tudtuk volna tenni az önerőt felesben es tudtuk volna vállalni a hazhitelt is felesben.

Csak a párom keresztulhúzta az egészet a beszólásával.

2022. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja plusz nekem anyáék is adtak volna x milliot!


Azaz siman fizettem volna a feles önerőt is es a feles hitelt is!

(1.2. Voltam)

2022. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Esélytelen, hogy ennyi idő alatt külföldön összespórolsz egy lakásra.
2022. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hol lenne esélytelen?

Ha hajóra mennék dolgozni,ott havi 2000-et tudok félretenni,ami 5 év alatt annyi,mint amennyibe egy teljesen felújított lakás kerül nálunk. (90 000€)

Ha szállodába megyek ausztriába szintén ez megvan, illetve lenne lehetőségem Kanadába is menni,ahol havi 3000 eurót kereshetnék. Ha kijönne velem oda,ketten nagyon sokra vinnénk kis idő alatt,ez az amit nem ért meg.

2022. aug. 15. 13:10
 6/13 A kérdező kommentje:

Szóval ha egymagam 5 év alatt összeszedem,ketten fele annyi idő..

Miért nem képes az életéből 2,5 évet rááldozni a jobb jövőnk,a könnyebb élet érdekében? Inkább szenved 30 évig?

Szerintetek az operátori 350 nettós fizetéssel mit értünk el eddig? Semmit.

Tényleg olyan rossz,hogy én ennél többre vágyom?

2022. aug. 15. 13:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ez válóok
2022. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Elő peldaja vagy annak, hogy MIERT.NEM kezdünk csóró pasival. En jobban szeretem a céltudatos, sikeres ferfiakat! Pontosan ezert. Vele nincs jövőd...


És igen, pontosan ugy gondolja, hogy majd bekoltozik

2022. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És a kapcsolat amúgy jó? Mert meglepődnék, ha kommunikálni sem tudtok. Nekem 100-ból 100 ember mondhatná, hogy hagyjam el és menjek ki külföldre dolgozni, ha nekem a párom fontosabb. Innentől a te döntésed, csináld azt ami miatt nem teszel magadnak szemrehányást később. Vagy ha teszel, viseld majd el.
2022. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben én belevágtam, párom otthon maradt, az idő meg majd megválaszolja, hogy működik e a távkapcsolat.

Én nem jöttem messze, asztalosként az osztrákoknálbis mrgkeresek 2400eurót 13. És 14. Havi fizetéssel.

Ebből a szegényes kis vidéki albérlet, kaja, kocsi részlet elvisz 1250et, de nagylábon élek, 2 éve vagyok kint de a kezdeti otthoni házra sporolok mentalitás már elszállt, már nem tervezek egyáltalán hazamenni életvitel szerűen, itt maradni tervezek, illetve ha már magabiztos lesz a németem, átmegyek svájcba, mert ott jelenleg 3500at is megkapnék ugyanezért a munkáért.

Én azt mondom menj, a kapcsolatotok meg majd kiderül kibírja e… lehet nincs is értelme és rátalálsz valaki sokkal igazibbra.

2022. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!