Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője a kapcsolatunknak,ha nekem a pénz már fontosabb,mint hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

Már 4 éve együtt vagyunk,még ott sem tartunk,hogy saját lakást vettünk volna,hisz nincs rá pénzünk és egyre drágább minden.

Megoldásképp felvetettem,hogy menjünk ki külföldre dolgozni,2 év alatt össze tudnánk spórolni egy új lakás önrészére,5 év alatt a teljes lakásra.

A párom hallani sem akar erről,holott mindketten egyszerű operátorok vagyunk, nem olyan munkája van,amit kár lenne otthagyni.


Most kb ott tartunk,hogy azt mondta,menjek ki egyedül ha ennyire akarok,ő megvár. (3 hetente otthon lennék egy hetet)

Kérdezem én tőletek,mennyire normális ez? Oké, hogy megvár,de mit gondol, összeszedem kemény munkával a sok pénzt,ő meg majd beleköltözik a szép új lakásomba amit megveszek magamnak?

Úgy érzem ha semmit nem képes tenni a jövőnkért,akkor feleslegesen vagyunk együtt.

A külföldi munkát semmiképp nem akarom elhalasztani,én nem szeretnék 30 évig 60 milliós kölcsönt fizetni..

Nagyon szar gyerekkorom volt,mindenben nélkülöztünk. Megígértem magamnak,hogy jó életet teremtek magam köré. Nekem egyre inkább csak ez számít,hiába szeretem őt.

Egyébként egy nagyon intelligens,kedves,csodálatos ember,nagyon jól megvagyunk ezt leszámítva.. de úgy érzem ez szét fog minket szakítani,hiszen ő sem enged és én sem.

Azt mondja,gyerekes vagyok,meg álomvilágban élek,mert azt hiszem kimegyek külföldre aztán csak úgy összespórolok?!

Meg hogy mi bajom van a 30 év kölcsönnel,más is így él és kibírja.

Értem,jó nekik. De én nem kibírni akarom,meg életem végéig kupurgatni,hogy maradjon hó végére enni is valami.

Ha egyszer van rá lehetőségem,hogy kimenjek és jól keressek,az egész fizetésem félre tegyem,minek választanám a nehéz utat?

Nem értem őt sem,miért nem akar velem jönni. Azt mondja ő már túl öreg ehhez, (38) és neki jó amit csinál.



2022. aug. 15. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én már csak azért nem mennék ki, mert fájni itthagyni a barátokat, családot. Lehet neki is ez a baja, vagy tetszik a megszokott élete.

Ha nem változtatna rajta te pedig mindenképp akkor nincs jövőtök.

2022. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pl németország, ausztria, svájc, hollandia ottani viszonylatban nevetségesen közel vannak. Onnantól kezdve, hogy bedolgoztad magad, meg lízingeltél egy autót, akkor ugrasz haza 2-3napra mikor akarsz, én osztrákoktól 2 hetente otthon vagyok, haverom svájcból minden hétvégén megy haza a beteg szüleihez… van olyan magyarországi haverom aki nemrég kifejtette, hogy gyakorlatilag velünk többet tud találkozni, mint a magyarországon élő haverokkal… és az együtt töltött idő is minôségibb, ugyanis nem politizálás és életuntság… szóval ez a legszarabb indok, hogy nehéz itthagyni a haverokat.
2022. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amúgymeg nekem párom nem akart kijönni, akkor jöttem ki? Mikor a nem közös gyerek 14 éves volt, párom nem akarta kihozni, merthogy itt hogy tanulna a gyerek…

Azóta eltelt 2 év, a gyerek azóta látja a lehetőséget, már perfekt német, most egész nyáron kint volt nálam, asszonykám pedig belement, hogy a gyerek érettségije után költöznek utánam.

Van ez így, ő nem vágott volna bele a bizonytalanba, de így, hogy én itt vagyok 2 éve, már lefektettem az alapokat, ismerek mindenkit, tudom a lehetőségeket, van hová jönnie nem a bizonytalanságba, így már van kedve hozzá neki is… ezt tudom tanacsolni neked is. Ha szereted párodat, az, hogy te belevágsz és kimész külföldre, nem kell a kapcsolat végét jelentse, simán lehet, hogy amint megteremted az alapokat, követni fog.

2022. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!