Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántva érzem magam a barátnőm szavai miatt, hogyan közölhetném ezt vele?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve leszünk együtt, és jó pár hete már nem is tudom hogyan elhangzott valami ilyesmi a részéről:

"én az első kb. félévben nem élveztem annyira a szexet, alig éreztem hogy bennem lennél, de utána nagyon jó lett és eddig veled a legjobb".

Hiába van ott a mondat második fele én egyszerűen leragadtam a mondat első felénél és nem tudom magam túltenni rajta. Hetek óta ezen pörögnek a gondolataim, úgy érzem teljesen megfertőzi az elmémet és ha elmondanám neki, akkor talán könnyíthetnék ezen.

Pld:

Az utcán sétálva ilyen gondolataim vannak, hogy "neki is nagyobb", övé is normális, övé is, övé is.. Egy csökevényes szervű torznak érezem magamat. Nem szeretek meztelenül lenni már itthon. Olyan hülyeségeket olvastam már el a neten, hogy 7 inch = 17,78 cm (MIVAN) alatt nem is férfi egy férfi, youtubeon is videókban ahol nőket / lányokat szólítanak le, kb mind ekörüli méretet mond. Kicsit kezdek beleőrülni és mióta ezt mondta túl sokat foglalkozok ezzel. Eddig nem érdekelt az ilyesmi, soha nem is mértem le, most megtettem, az átlagot sem érem el, 12 cm mindössze...

Ő a harmadik barátnőm, első két barátnőmnek korábban nem igen volt tapasztalata senkivel, gondolom nekik azért felelt meg.

Elkeseredésemben ilyen hülyeségeknek néztem utána:

-Pénisz növelő szerek ( mind kamu sajnos )

-Műtét ( undorító végeredmények vannak, megnéztem pár videót és azt éreztem ha ezt megcsinálnák rajtam még magamhoz sem akarnék nyúlni, zsírt visznek a barlangostestbe vagy mi a módszer, de az egész végeredménye egy tök lesz..

-Van még valami szalag átvágás

-technikák, amiket szintén nem ajánlannak

-Végső soron egyiket se ajánlják, mert mind sebesedéshez, impotenciához stbstb vezet.

Ő 27 éves, munkahelyemen ismertem meg, ő már sulival végzett, én még egyetemre járok. Idősebb nálam így valamivel többet látott. Az előző barátjával elvileg fájt neki, de már nem tudom mit hihetek.

Ez meg a másik, elvileg 5% az emberiségnek rendelkezik átlagnál nagyobb pénisszel, de az én környezetemben komolyan mindenkinek nagy, most vagy mindenki hazudik, nem tudnak mérni vagy szemmel mérnek, vagy én vagyok ilyen szerencsétlen.

Középsuliban a fiúk ha valakiről kiderült a péniszmérete rögtön kibeszélték, lehet ezért nem mértem le soha. A magasságomhoz képest arányosnak gondoltam magamat, eddig nem is volt bajom, magabiztos voltam, de ez teljesen lerombolta az önbecsülésemet. Tudom hülye vagyok, mert még mindig ott a mondat második fele, meg ha hazudna nem lenne velem együtt majd 3 éve, szóval ezektől a hülye gondolatoktól még hülyébbnek érzem magamat.

Ha ezt elmondanám neki, akkor szerintem elsőre teljesen idiótának nézne, de utána megértő lenne szerintem.

23F



2022. aug. 16. 06:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Változhatott mindkettőtök mérete (hüvely, pénisz.) Erek tágassága, rugalmassága, érfal vastagság.


Valamit olvastam régen az izgalmi görbékről - már nagyon régen volt a kezemben ilyen szexológiai témákkal foglalkozó könyv.


Táplálkozásotok? Testi genetikai hajlam? (Milyen egészségi állapotot örököltetek a szüleitektől?)


A lány környezete/családja milyen? Jártál már náluk valaha? Ismered a szüleit? Mit mesélt a gyerekkoráról?


Legvégső esetben akár párterápia is szóba jöhet. Ha családtervezésben gondolkodtok, érdemes felkeresni talán a családsegítő szolgálatot.


Én úgy tudom, hogy ott pszichológus is foglalkozik az ügyfelekkel (nekem nagyon nem vált be, de nektek hátha segít...)


Én egyedülállóként vállaltam, hogy próbálok együtt gondolkodni a kilátástalan élethelyzetben rekedteken. 2014. júniusa óta.

2022. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem a barátnőd bántott, hanem te bántod magad. Ezt neked kell fejben rendbetenni. És szerintem tök jó, hogy ilyenről tudott és mert kommunikálni.

Ha meg szeretnél róla vele többet beszélni, akkor hizd fel mikor kettesben vagyrok hogy emlékszik hogy ezt mondta és teged nagyon bántott stb

2022. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen normális, hogy jobb lesz a szex ha már ismeritek egymás testét. Eddig minden kapcsolatomban ez volt, az elején nem annyira volt jó, aztán utána meg igen. Nekem fura hogy szerinted ez meglepő.
2022. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
Ezt én is pozitívnak látom. Mer veled beszélni erről. A többség ide jön kérdezősködni ahelyett, hogy a párjával közölne dolgokat.
2022. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
arra nem gondoltál hogy ő nem tudott ilyen helyzetben lazítani melletted. Mert még új, nem szoktatok össze. Nem ismertetek annyira egymást. Szerintem neki is vannak komplexusai, és már sikerült ezeket legyőznie
2022. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15%
A barátnőd egy suttyó. Bocs, ezen nincs mit szépíteni :D
2022. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld elengedni ezt a mondatot, két embernek idö kell összeszokni. Nekem is a barátommal az első fél évben átlagos volt a szexuális életünk és most az azt mondom (40!!) évesen, hogy vele a legjobb!!

Szóval engedd el és örülj a bóknak.

Vszínű azért mondta így hogy még nagyobb legyen a kontraszt, a hatás! Hogy neki veled a legjobb!!

2022. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak egyet mondhatsz a barátnődnek: Miért nem mondtad ezt akkor? Tehát nem igazán őszinte a nő. Itt csak ez az probléma van, nem a te méreted. Inkább azon görcsölj, hogy miért nem őszinte, vajon másban sem őszinte? Inkább ezt figyeld, ne a méreteidet.
2022. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#18

Nekem pl tök evidens volt a kapcsolatunk elején hogy idő kell mire összecsiszolódunk, értelmetlennek láttam emiatt beszólni a páromnak, ezért nem is mondtam neki.

Ettől még őszinte vagyok, csak nem szoktam belerúgni nyilvánvaló dolgokkal.

2022. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!