Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közölhetném vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közölhetném vele, hogy nem szeretnék tőle semmit?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nos tetszik és előfordult hogy rá csaptam ki. Olyan is volt, hogy beszélgetés után egész nap rá gondoltam. Azért nem szeretnék, tőle semmit sem mert ismerem az élettársát. És nagyon jóba vagyunk az élettársával, szinte naponta találkozunk. Gyerekeik vannak, szóval nem szeretném tönkre tenni a kapcsolatukat. Viszont a nőjével van hogy hülyéskedünk, és előfordult hogy közeledik felém. Ma is beszélgetni szeretet volna, azt hiszi együtt vagyunk még a barátnőmmel. De már régóta nem szóval, lényegében kérdezősködött. Szépen közöltem vele, hogy nem szeretnék, beszélgetni ilyen dolgokról. Utána szeretet volna, velem csinálni egy képet. Vissza utasítottam, amire megsértődőt hogy szégyenlem. Tudom hogy milyen féltékeny az élettársa, a nő pedig fb-ra akarta fel tölteni. Az élettársát gyerek korom óta ismerem, szinte testvérek vagyunk ezek után pedig szégyenném magamat.

2015. aug. 19. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan közölhetném vele, hogy nem szeretnék tőle semmit?"


-Szóban.

2015. aug. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" ezek után pedig szégyenném magamat."

Ha ezek után szégyellném magam,akkor csak szóban közölném,és semmiképp sem írásban./Hogy csak egyet említsek/

2015. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóban vagy írásban.

Már meg is fogalmaztad.

2015. aug. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Távolodj el ettől a nőtől.
2015. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak őszintén!
2015. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!