Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutyánkat jobban szereti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyánkat jobban szereti, mint engem?

Figyelt kérdés

Párommal együtt élünk több, mint két éve. Hatalmas szerelemmel kezdődött minden, ami sokáig kitartott…persze voltak súrlódások, de mindig mindent megtudtunk beszélni, mindig arra törekedtünk, hogy rendezzük a konfliktusokat. Jött az ötlet, hogy fogadjunk örökbe egy kutyust, így is lett. Nagyon szeretjük mindketten, talán a párom túlságosan is. Nagyon bánt, hogy ha reggel felkel, akkor a kutya az első, megy simogatja, babusgatja és csak utánna jövök én. Amikor összebújunk és megölel, az egyik kezével szinte “sutyiban” a kutyát simogatja, mert tudja, hogy zavar és szeretném, hogy legalább 5 percig velem foglalkozzon..persze amikor rajtakapom, akkor csak mosolyog és elvicceli az egészet, pedig ő is tudja, hogy nekem ez fontos lenne és ez zavar. Állandóan gügyög vele. A kutya is rajong a páromért, engem is szeret, de közel sem annyira, mint őt. Amikor rászólok a kutyára, akkor ő meg rám szól, hogy kedvesebb is lehetnék. Nagyon zavar ez az egész szituáció, de sose töltöttem ezt ki a kutyán és ugyan úgy szeretem én is, mint amikor elhoztuk. Többször jeleztem a párom felé, hogy ez engem bánt és zavar. Vagy veszekedés lett a vége, vagy ideig óráig próbálta “normálisan” kezelni ezt a dolgot. Komolyan azt érzem, hogy a kutya fontosabb, mint én. Vagy megbolondultam és féltékeny lettem egy kutyára?


Válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm.


2022. aug. 16. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Édes istenem... párod sajnálom, hogy ilyen bolond a párja.


Ne hasonlítsd már magad egy kutyához. Te ember vagy ő pedig egy cuki állat. Én is ilyen macskamániás vagyok, mint a Te párod, viszont nem máshogy szeretem a cicám , mint a páromat.

Ne balhézzunk már minden hülyeségen, olyan a kérdésed mintha egy 12 éves gyerek írta volna ki.

2022. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

* viszont máshogy szeretem...


(Nem szó nem kell bele, véletlenül írtam oda)

2022. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bolond, mert szeretnék 5 percet a kapcsolatunkban, amit csak nekem szentel és szeretnék olyan szituációt a kapcsolatunkban, amikor nem osztja meg a figyelmét? Elgondolkodtató..
2022. aug. 16. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Kérdezd meg, ha dönteni kéne kit választana. Ott eldől.
2022. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Engem biztos nagyon zavarna, hogy még egy ölelést sem tud adni anélkül, hogy arra a pár percre kizárná az agyából meg mindenhonnan a kutyát.
2022. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálam ALAP, hogy sem gyerekes, sem kutyás nővel nem kezdek.
2022. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kutya?
2022. aug. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan a kutyára vagy féltékeny? Mi tizenéve vagyunk úgy házasok, hogy ha kiülünk a kertbe, akkor a 70 kilósunk hol egyikünk mellé ül, hol a másikunk mellé. És tudunk úgy beszélgetni, hogy közben a kutya fülét buzeráljuk vagy simogatjuk a fejét.


Gondolom nem 0-24 a kutyával vagytok, szóval van bőven időtök egymásra.



Te valami figyelemhiányos, féltékeny, önző kisgyerek lehetsz, aki elvárja, hogy 24 órában babusgassák. 🙄

2022. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as jól mondod!


Kegyetlen lehet az élet a párodnak egy ilyen hisztis hárpiával.

2022. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is akarok sok mindent... Nem kapsz meg 5 perc osztatlan időt? És akkor WTF van? Ezen akadsz ki? Piti ökörség, istenem...
2022. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!