Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma a párommal kutyát sétáltatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a párommal kutyát sétáltattunk, és oda jött hozzánk egy kóbor kutya, a párom meg eldobta a mi kutyánkat, hogy nehogy megharapja a másik kutya?

Figyelt kérdés
Ez nekem nagyon rosszul esik, de ő azt mondja hogy nem így akarta csak arrébb akarta tenni. Ti mit szólnátok ehhez?
2012. szept. 1. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy ne itt kérdezz!
2012. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ölben vitte, vagy hogy dobta el? Amúgy meg a kutya falka állat, ti hárman voltatok, a kóbor kutya egyedül, szóval ha a barátod férfias és határozott, akkor nem támadt volna be.
2012. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
WTF?
2012. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez törést okozott a párkapcsolatotokban?

amúgy értem én, nekem is van kutyám, ami egy rendes kutya (nem öleb, azok úgy, de úgy fel tudnak idegesíteni...)bocs a kitérőért

szóval lett baja a kutyának? nem

ha megharapja a másik az lett volna a baj? az

akkor?

tudom, én is kiakadnék, ha mondjuk belerúgna valaki a kutyámba, de ez más szitu volt, vedd úgy, h életet mentett

2012. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt a kutyafáját neki!
2012. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!