Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megváltozott a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megváltozott a barátnőm, ez később gondot jelenthet?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején nagyon kis ragaszkodó volt, ha távol voltunk egymástól hívott, írt beszámolt mindig oda bújt hozzám. Volt olyan hogy 2 hétig nem láttuk egymást és már sírva hívott fel hogy hiányzom neki. 3 év utan sajnos úgy hozta a sors hogy távkapcsolatba vagyunk. Most egyáltalán nem olyan mint régen, már 4 hete nem láttam még 1x se mondta hogy hiányzom neki ritkábban ír, ha írok neki 1 órával később válaszol. A személyisége is teljesen megváltozott mióta megismertem, régen sokmindenben egyetértettünk ma már ez nincs így. Már úgy beszélget idegen fiúkkal mintha 1 éve ismerné, pedig régen kis félénk volt. Régebben bentülősebb volt mostanra már egyfolytába kirándulna. Ha beszélgetünk valamiről mindenhez kritikusan áll hozzá, ha van egy véleményem mindenáron cáfolni akarja azt. Ha jövőnkről kérdezek valamit mindig azt mondja "nem tudja". Régen minden vitát megbeszéltünk most ha már valami olyanról beszélünk ami nem tetszik neki akkor elviharzik. Tehát úgy érzem minden olyan tulajdonság amit szerettem szép lassan elvész.
2022. aug. 17. 00:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és tudom hogy ő is szeret csak mi ez a hirtelen személyiségváltozás a részéről, sokszor rá se ismerek.
2022. aug. 17. 00:47
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
részéről elmúlt a szerelem...
2022. aug. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
The end.
2022. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Akkor elboritotta a rózsaszín köd. Most már nem, és ez az igazi személyisége.
2022. aug. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem a rózsaszín ködön múlik gyerekek! Szerintetek ha az elillan ,akkor bunkónak,lesz*rom stílusúnak lehet lenni egy kapcsolaton belül? Az szerintetek rendben van h nem látja eleget,mert elmúlt a rózsaszín köd?! Meg az ,hogy régebben nem beszélgetett fiúkkal,most meg mint a legnagyobb haverok?!


Szerintem nem!


Ha a jövővel kapcsolatban azt mondja hogy nem tudom, és nem tervez semmit,vagy nem ábrándozik el semmiről,akkor ő már nem tervezi ezt szerintem olyan hosszú távra!

Pedig fontos lenne nálatok a kommunikáció,de azt is megtagadja. Nincs kedve "veletek" foglalkozni eleget, és megoldani a problémáitokat!

2022. aug. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amugy lehet csak a távkapcsolattal van a bajom és nehezen birom. Hozzászoktam hogy ott van mellettem és mindig odaadó volt sose éreztem azt, hogy nem szeret, csak most hirtelen ez megszűnt a távolság miatt. Csak fura hogy ő most ilyen jol birja a távollétet.
2022. aug. 17. 06:08
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy más tömi amíg távol vagy.
2022. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg már nem szeret. Én is ezt csináltam kb mikor kezdtem kiszeretni az éppen aktuális pasimból. Főleg ha egy másik pasi jobban elkezdett érdekelni. Egyszerűen már idegesített az is ha válaszolnom kellett neki. Egyik exem meg sosem mondta hogy hiányzom mikor távol voltunk mert addig neki volt másik "elfoglaltsága". Szóval ezek tipikusan annak a jelei hogy lassan vége a kapcsolatnak. Az meg hogy nem tudja a jövőtöket azt jelenti hogy nem veled tervezi. Ne ringasd magad abba a hitbe hogy de igen is szeret mert nem.
2022. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Már más dugja...
2022. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos igazuk van a többieknek.

Tapasztalatból mondom. Az én párom (F) akkor csinálta ezt, mikor képbe került neki valaki. Előtte minden happy volt, házasság, családtervezés, aztán hirtelen nem értettem mi ez a változás. Hát szépen lassan kiderült az oka. Nem mondom hogy veletek is ez a helyzet, de javaslom, hogy figyeld a jeleket, aztán ejts meg egy tisztázó beszélgetést vele.

2022. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!