Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenthetik a lejjebb leírt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthetik a lejjebb leírt dolgok azt, hogy a barátom érzelmei megváltoztak?

Figyelt kérdés
A barátommal több éve együtt vagyunk, a nemi életünk oké. Én mindvégig biztonságban éreztem magam, gyengéd volt, és mindig azt mondta, hogyha teherbe esnék, akkor a döntés joga az én kezemben van, de mindent meg fogunk tenni azért, hogy ez ne történjen meg. Ennek én is örülök, mert tényleg, rendesen használjuk a gumit, és én sem akarok még gyereket...de a napokban azt mondta, mikor majdnem elborult az agyunk, és gumi nem volt a közelben, hogy Ba.sszus én még nem akarok egy gyereket! Később visszatértem erre, mondtam, hogy én sem akarok, de ha véletlenül valami történne, akkor? Továbbra is azt mondta, hogy nyugi, mellettem lenne...utána viszont, hogy neki nem hiányozna egy gyerek., és inkább ne is beszéljünk erről. Oké, még jó, nekem se kell még most! De ezek szerint mégsem nálam van a döntés joga, egyértelműen egy irányba billen a mérleg... Jól látom, hogy valami megváltozott benne? Úgy érzem, erről a témáról is beszélni kell komoly kapcsolatban, tudnom kell, mire számíthatnék tőle.
2012. júl. 16. 22:41
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Azért a korotokat megadhattad volna, mert ha ő csak 16 éves, akkor megértem, hogy még nem akar gyereket.

Miből gondolod, hogy megváltozott benne valami azért, mert még nem áll készen egy gyerek felnevelésére? Egy gyerek komoly dolog! Biztos anyagi háttér kell hozzá és 2 érett egészséges felnőtt. Egy új életet tervezni kell, nem pedig egy véletlen "baleset" folytán "megalkotni".

Döntés joga nem csak a Tiéd és nem csak az övé. Ez a kettőtöké. Mi van, ha Te megszeretnéd tartani ő meg nem? Mivel a "döntés joga a Tiéd", ezért megtartod. De, ha nem nőt ő még fel az apa szerepre és ott hagy Téged egy gyerekkel?

2012. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amúgy ő 22 én 21, de persze, még tanulni akarunk, nem akarnánk gyereket, de az esett rosszul, hogy ha valaki szexel, akkor vállalja a felelősséget is! Szerintem nem rögtön az abortuszra kellene gondolni, főleg, hogy sehogy, vagy nagyon nehezen tudnám csak kibírni lelkileg. És idáig azt mondta, hogy támogatna mindenben, de most úgy látom, hogy csak a szája járt, nem támogatna, max. abban, hogy vetessem el. Azért gondolom, hogy megváltozott benne valami, mert idáig szinte biztos voltam abban, hogy velem maradna, akármi is lenne. Nem az, szó sincs ilyesmiről, csak erről is szerettem volna vele beszélgetni, hogy mi lenne ha ..., számíthatnék-e rá.
2012. júl. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!