Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom alig magasabb tolem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom alig magasabb tolem, maximum fel fejjel(sem). Eddig mindig magasak voltak elotte, ugy nagyon nehez megszokni. Kb kepeken sem mutatunk jol pont emiatt. Szeretem de nem tudom megszokni. Fog ez valtozni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen gondolkozol, akkor nagyon felszínes lehetsz, és valójában nem szereted. Valószínűleg nem fog változni.
2022. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutat jól a képeken? Akkor dobd ki gyorsan, had legyen a srácnak egy normális barátnője.
2022. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ismerek egy lányt, 185 lehet és magassarkút szeret hordani. Szerinted hány pasija volt magasabb nála? Valahogy mégis megbírkózik ezzel...
2022. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts.

No, nem azért, mert a sráccal bármi gond lenne, vagy mert ez bármilyen akadályt kéne, hogy jelentsem. Hanem mert rémesen felszínes vagy, és a jelek alapján nem tudom, mit érzel, de hogy az nem szerelem, az biztos.

Képzeld, nekem a barátnőm 2-3 centivel magasabb nálam. És érdekel ez minket? Dehogy. :D Szeretjük egymást. Hogy a képeken nem mutatnánk jól? Oszt' miért nem? Miért csak az a kép lenne jó, ahol a pasas zsiráfgondozónak néz ki, a csaj meg törpének? Ha neked egy kép ettől lesz jó vagy sem, háát.. ott nagy bajok vannak.

Ha pedig valakinek nem tetszik, nem kell ránk nézni. Ennyi. :D

2022. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, jobbat érdemel nálad
2022. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Neked saját magaddal van bajod, minimum egy kisebbségi érzés, önismeret hiánya. Engedd el szerencsétlen srácot, ne kínozd tovább.
2022. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
szakíts vele, mielőtt nagyobb lenne a baj és elkezdenek nektek beszólogatni, esetleg nem engednek fel a buszra, vonatra, hovatovább az is megeshet hogy különadót fognak rátok kivetni emiatt!
2022. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Instán nem jól mutattok együtt? Ajaj... szerintem szakíts vele. Hátha talál normális nőt.
2022. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BohócKolbász ***** válasza:
78%
Randiztam egy nővel aki tőlem csak 2 centivel volt alacsonyabb. Egy Face csopiban ismerkedtünk meg. Végülis megvolt az összhang, meg a kémia is. Viszont az egyik kommentje szemet szúrt, miszerint kapcsolat esetén minimum 10 centivel legyem a férfi magasabb. Hát jó, köszi. 😒 Mondom ezt 163 centisen. Sejthető hogy nem lett belőle semmi. Az hogy valaki magasabb vagy egyforma már az sem elég lassan. 🙁
2022. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálad csak jobbat érdemel 😘
2022. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!