Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van velem, ha közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem, ha közben meg ilyeneket mond rólam?

Figyelt kérdés

A barátom sok mindennel megsért, már volt úgy majdnem szakítottam vele. Az exéról is a legutóbb jobb színben beszélt mint rólam pl. az exe xy dologban ügyesebb volt mint én. Vagy hogy fogja már a kezemet séta közben mert ha ő nem lenne ott még véletlenül elütnének mert bolond vagyok meg hogy milyen kényes vagyok én. De ő csak viccelt, ne vegyek már mindent komolyan.

Elmentünk egy pizzériába is és ott is ki volt akadva milyen sokat kellett fizetni. Sőt még ha néztük a tvt is akkor se hagyta hogy az az adó menjen amit én akarok nézni, rögtön el is kapcsolta onnan mintha nem akarta volna hogy az legyen amit én akarok.


2022. aug. 18. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Kérdezek akkor én is.

Ha így viselkedik, te miért vagy még vele? Miért csak majdnem szakítottál vele?

2022. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Biztos nunit bizonytalanért el ne hagyj!

Marad veled amíg nem talál jobbat.

2022. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Lekezel mert hagyod.

Mellé olyan nő kell aki piszamul kiáll önmagáért a tisztelet kulonben ninvs meg alapbol egy nő felé a részéről, azt folyamatosan kivívni kell mellette.

2022. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
aki hazudozik neki meg csalná annak meg lemenne pincsibe is.
2022. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még azt is mondta ha nem szexelnék vele, menne akkor prostihoz de ő ezt sem komolyan mondta. Csak viccelt szerinte.
2022. aug. 18. 13:27
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért hagyna el? Hát akkora majom vagy, hogy bármit megtehet veled, megtaposhat, rugdoshat és mégis szétteszed a lábad neki.
2022. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Már milliószor kiírtad.

Naponta 8x vérig sért, majd közli, hogy viccelt. Mikor fogod már kirúgni, normális nő ezt egy percig nem tűrné?!

2022. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Ugy birom mikor azzal jonnek egyszeruen dobd ki

Aztan majd egy másik veszi palira.


Teljesen szemelyisegfejlodes ellenes ez a dobd ki hagyd el szakits f.szságok.

2022. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Na te sem vagy normális....


Kell a jó? nem! kell a rossz? kell hát. ...hát akkor szenvedj mellette.


Ha együtt maradsz vele akkor ne panaszkodj többé és tűrd csendesen.

2022. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja hogy hogy kell kedvesnek lenni. Vagy direkt azért csinálja hogy ne legyen önbizalmad, és emiatt ne merd elhagyni.
2022. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!