Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van velem, ha közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem, ha közben meg ilyeneket mond rólam?

Figyelt kérdés

A barátom sok mindennel megsért, már volt úgy majdnem szakítottam vele. Az exéról is a legutóbb jobb színben beszélt mint rólam pl. az exe xy dologban ügyesebb volt mint én. Vagy hogy fogja már a kezemet séta közben mert ha ő nem lenne ott még véletlenül elütnének mert bolond vagyok meg hogy milyen kényes vagyok én. De ő csak viccelt, ne vegyek már mindent komolyan.

Elmentünk egy pizzériába is és ott is ki volt akadva milyen sokat kellett fizetni. Sőt még ha néztük a tvt is akkor se hagyta hogy az az adó menjen amit én akarok nézni, rögtön el is kapcsolta onnan mintha nem akarta volna hogy az legyen amit én akarok.


2022. aug. 18. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván te is látod és érzed, mekkora tuskó, mégsem lépsz semmit, mert magadban mentegeted.

,, Biztosan csak azért mondta, mert...Biztosan csak alapból ilyen, el kell fogadnom...Biztosan én hoztam ki ezt belőle. "

Nem, ideje a sarkadra állni, aztán hagyni, hadd találjon magának más balekot, aki elviseli ezt a basáskodó stílust.

Én is kipenderítettem,akin azt éreztem, hogy uralkodni akar felettem. Szemforgatás, sóhajtozás,puffogás, folyamatos megjegyzések. Most mit csinálunk? Ezt most miért? Ennyi idő alatt, amíg parkoltál, bevásárolhattunk volna.Most már nyugodtan beszólhat, akinek akar. Úgy, hogy konkrétan nulla, amit fel tud mutatni az életben, csak pofa van, de inkább él a koszban, mint hogy tenne bármit a saját jövőjéért.

2022. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Hónapok, sőt évek óta itt vergődsz, szóval nem is értelek.


TE miért vagy vele?

2022. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha az M1-et nézted, nem csoda, hogy el akart kapcsolni.
2022. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az exéról is a legutóbb jobb színben beszélt mint rólam pl. az exe xy dologban ügyesebb volt mint én. - Nem képzelhető el, hogy tényleg ügyesebb volt valamiben? Csak kérdezem, hogy ez miért ekkora baj?


Vagy hogy fogja már a kezemet séta közben mert ha ő nem lenne ott még véletlenül elütnének mert bolond vagyok meg hogy milyen kényes vagyok én. De ő csak viccelt, ne vegyek már mindent komolyan. - Lehet tényleg vicc volt, innen meg nem mondom. Van akinek ilyen a humora, ez még nem bűn. Ha a szándék mögötte nem rossz, akkor ez nem egy bántás. Arról viszont érdemes beszélni VELE, hogy neked ez nem vicces.


Elmentünk egy pizzériába is és ott is ki volt akadva milyen sokat kellett fizetni. - Na ennek mi a f.sz köze van bármihez? Tényleg k..va sokat kell fizetni, én is feszt kiakadok rajta. És ha ezt a páromnak nem mondhatnám el, az nem lenne normális.


Sőt még ha néztük a tvt is akkor se hagyta hogy az az adó menjen amit én akarok nézni, rögtön el is kapcsolta onnan mintha nem akarta volna hogy az legyen amit én akarok. - Ez az egy, ami ha így volt, hogy márpedig ezt nem nézzük, akkor gáz.


De amit inkább kiéreztem ebből, hogy hiperérzékeny vagy és nem birod, ha nem rólad szól valami, így mindig kiakadsz valamin, ami miatt megint te vagy a középpontban.

2022. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!