Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányt meg akartam menteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt meg akartam menteni a ribancságtól. Azt szerettem volna, ha egy értékes, kedves lány marad, amilyen volt. Hát ez most megváltozott, és engem tett tönkre! Miért?

Figyelt kérdés

Egy ideig jártunk, nem túl sokáig, 1-2 hónapig. Nekem engedett meg először dolgokat (semmi komolyra nem kell gondolni, lényeg az, hogy volt benne pure nudity, meg néhány ujj), ekkor volt 14 éves, én meg 21. A lényeg, hogy bármikor megtehettem volna, hogy kihasználom, tovább megyek, de annyira tiszta, annyira kedves és különleges lány volt, hogy nem volt szívem, és nem akartam neki rosszat (még ha akkor élvezte volna), szóval megálltam még jó az elején. De már voltak tünetei, hogy kezd elk*rvulni, szerintem már akkoriban elkezdett más fickók felé szaglászni, lehet meg is csalt. A lényeg a lényeg, szakított velem, de nem akarta, hogy eltűnjek az életéből. Aztán láttam, hogy kezd elk*rvulni. Flörtölgetés huszonévesekkel (előtte én voltam az egyetlen ilyen), instant smárolás 15-25ig bulikban, és a gyönyörű, egyszerű, de hihetetlen szépség átváltozott egy olyan igazi ribis (nem a plázacica féle, de erős smink, szóval olyan 30 évesnek nézett ki) lett, elszállt magától, mintha ő lenne a világ legértékesebb lánya, szidta a ribancokat, közben saját maga is úgy viselkedett már, csak talán nem olyan „alpárian”, hanem „finom-ribancként”, ha értitek, mire célzok. Na ekkor még csak 14 éves (!!!) volt, de már közel a 15höz. Tipikus másokat felhasználó és kihasználó, szüleit átverő, gyakran szó szerint hisztivel és drámázással céljait elérő rafinált kis szajha lett. Ekkor már összejárt kúrogatni huszonévesekkel, meg 18-19 éves fazonokkal, az aranyos, kedves lányból, aki érzékeny volt és értékes, a szemem előtt vált egy szeszélyes, egoista, öntömjénező, és magát valami királynőnek, hercegnőnek tartó ribanccá, aki mindenkit lenézett, és élvezte, hogy élnek-halnak a fiúk érte, és nem habozott kihasználni ezt. Ekkor, úgy döntöttem, ez így nem mehet tovább. Nem lehet abból a lányból, aki annyira tiszta, különleges és szép volt egy ilyen undormányos, huszonéveseket meghazudtoló számító szajha. A gyomrom forgott miatta, úgyhogy próbáltam leállítani, mindenféle módon, leordítással, lealázással, komolyan beszélni is próbáltam vele, higgadtan, mindenféle módon, nem ment, és egy idő után ellenem fordult. Beadta mindenkinek, hogy megerőszakoltam, nem hagyom békén, el sem meri mondani, miféle szörnyűségeket csináltam vele, nem egyszer, ha összefutottunk, összerogyott, sírt, haverjai kis híján megvertek, aztán láttam, hogy igazából ott nevet a könnyei között, és élvezi, hogy Ő van a középpontban, mindenki „szereti”.

Egyszerűen ellenem fordult, mindent kiforgatott, felhasznált ellenem, gyakran megvertek izomagy haverjai , de én még mindig védeni akartam, segíteni Őt, hogy ne legyen ilyen, ne változzon egy számító mocskos kis kurv*vá…

Aztán végül egyszer korházba kerültem, haverjai által, és Ő nem tett semmit, csak persze a rendőrségen is a haverjait védte, miszerint „elborult az agyam és elkezdtem ütni a haverjait”. Végül kaptam egy rendőri megrovást, de ekkor már leesett: akkor se tett volna semmit, ha dutyiba zárnak. Na most kalimpáljon a fejetekben, hogy mindössze 15 (nemsokára 16!!) éves ez a lány, és egyszerűen egy ilyen szörnyeteg. Most mindenki előtt le vagyok járatva, hogy egy szörnyeteg vagyok, aki megerőszakolta, és még talán meg is akartam ölni, miattam a pszichiátriára jár (!!! közben meg nem egyszer láttam a pályaudvaron fura fazonokkal enyelegni, meg nevetni), és ha találkozom ismerőseivel, lenéznek, néha köpnek (nem rám, csak maguk elé). Ha meglát, esetleg, elkezd bőgni, meg reszketni (sajnos ismerem már annyira, hogy ez puszta szimulálás), aztán röhög, mikor már senki nem figyeli, és aljas módon a szemeimbe néz. Közben azért pár pénzes rokona is megkeseríti az életem, mert mindenki azt hiszi, még mindig, hogy Ő a szent, én meg a romlott, korrupt, aki belevitte az élet sötét oldalába. Ha valamit elszúr, vagy lebukik, rámfogja (suliban bukás, vagy valami ismeretlen hívogatja az éjszaka közepén, rögtön azt mondja, én voltam, és nem hagyom békén), holott már kb. közöm nincs hozzá hónapok óta.

De a lényeg a lényeg, hogy teheti tönkre azt az embert, aki segíteni és kb. óvni akarta Őt? Mert őszintén, úgy érzem, nagyon kegyetlenül bánt el velem, mikor én segítettem Neki, és meg akartam akadályozni, hogy ribanc legyen, most pedig úgy viselkedik velem, mintha a legnagyobb ellensége lennék.

Ennyit ér, ha egy ember segíteni akar egy másiknak?

Ennyit ér, ha egy értékes lányt meg akar védeni?

Milyen alapon tette ezt? Mit érzett, mikor ezt tette?

Van erre magyarázat? Van erre igazán épeszű indok?

Erre válaszoljatok nekem, karácsonyi ajándékként.


2010. dec. 30. 00:32
1 2 3 4 5
 1/45 Cleptomaniac ***** válasza:
85%

Eddig szimpi voltál egy kicsit, de már unom a fényezést... Ne mond, hogy ennyi válaszban nem találtad meg a megfelelőt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Nem azért csináltam... A másik regisztrációmat (általam érthetetlen okokból) letiltották, és, mivel oda nem tudtam válaszolni, ezért hoztam létre ezt... De most, Neked köszönhetően, valószínűleg ezt is tiltják. Ááá. Nagyszerű.
2010. dec. 30. 00:38
 3/45 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig : még mindig kevés... Több kell, hogy egy stabil lábakon álló magyarázatot összehozzak.
2010. dec. 30. 00:42
 4/45 anonim ***** válasza:
nem tudok mit mondani rá. Szemét az ilyen csaj, nem érdemli meg, h bárki is szóba álljon vele. Nem lehetne vhogy lebuktatni? Mondjuk felvenni, mikor elárulja magát vagy valahogy, és akkor hátha tisztázni tudnád a neved?
2010. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
te sem vagy tiszta mit problémázol ennyit nem érted ez van. Egyébként túl hosszú a rizsa a kutya nem olvassa el. Annyit látam ő 14 te meg 21 mégis mit vártál ha komoly kapcsolatot akartál volna bármikor nem egy tinilányal kezdtél volna legalábbis nekem ez mindig egyértelmű volt
2010. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos vagy pedig:) a csaj meg egy lokott r*banc kar ( volt ) vele foglalkoznod..Egyidos vagyok a csajjal, hasonlo problemaim sajnos nekem is voltak, elegge megindultam lefele..De rajottem h azok akik a szemembe puncsolnak miert is teszik ezt..:) Tudod a r*bancokat mindig sokan veszik korul mert kell az ingyenlyuk..Bar elribancosodni azert nem ribancosodtam de megindultam fele..Rajottem h ez igy nem jo, es bar sajnos amit elkovettem lemosni nem tudom magamrol, de ha ez a csaj magatol nem jon ra h nem jo amit tesz hat ez van..Nem akarok k*csog lenni, de az ilyenek miatt mennek eleg sokan discoba..ha vki egyejszakasat keres hat hol mashol keresse?tulajoknak nagyobb a bevetel..kellenek az ilyenek is..elegge k*csog a csaj, de neked nincsenek haverjaid amugy?akik meg az o haverjai ele mernek ( mert te ezek szerint nem mersz ) kopni?mer hagyod magad egy r*banc miatt megalazni?
2010. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon hisznek az emberek. Külsőleg nem vagyok egy Adonisz, elég harcias kisugárzásom van. Ugye Ő a fiatal, mondják : "HISZEN CSAK EGY GYEREK, MÉGIS HOGY TEHETNE ILYET?", én meg a gonosz, rút megrontó, aki a kicsi, ártatlan gyermeki lelkét kihasználta... Próbáltam már érvekkel, érzelmekkel bizonyítani, nem használt... Egyből én lettem a szemét, aki nemcsak, hogy kihasználta és tönkretette szegény lányt, még képes vagyok a kapcsolatunk titkait is kibeszélni, és be akarom feketetíteni Őt...
2010. dec. 30. 00:48
 8/45 anonim ***** válasza:
75%

21 éves 14 éves lányt ujjaz? Talán még igaza is volt.


Sajnos te túl későn jöttél rá hogy nem kell mindenkinek segíteni és mindenkiben megbízni.


És mekkora már hogy pár tini megvert? Nem erősítesz vagy valami? + költözz el.

2010. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Dehogy tinik! Van Neki ismerőse kb. 11 évestől 31 évesig...
2010. dec. 30. 00:50
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Eddig én is sajnáltalak, de igazából kezdesz kib* unalmas lenni.


TEDD MÁR TÚL MAGAD RAJTA BASSZ.A+!!! Miért, az milyen ember akinek semmi másból nem áll az élete, mint folyamatosan kisregényeket írkálni, és random oldalakon rinyálni?


Igen, a csaj szemét, nem nincs rá magyarázat, és nem tudjuk miért tette de nem volt jogos. El is táncoljam neked? Fúbazzz...


21/L

2010. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!