Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újból csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újból csak barátként tekintsek rá?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy fiúbarátomba, de ő nem úgy tekint rám, ahogy én rá.. én meg akartam szakítani vele a kapcsolatot, ő nem akarta ezt de belement, egy hétig bírtuk, újra keresett... jó volt megint beszélgetni. Sokat jelent számomra, fontos a barátsága, nem akarok tőle megválni... hogy tekinthetnék rá ismét barátként?
2010. szept. 23. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Na ez az amire nincs megoldás, csak az idő, mivel idővel minden szerelem elmúlik a biológia alaptörvényei miatt.
2010. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor ha beteljesül, és megszokjuk egymást stb... de a viszonzatlan? Főleg úgy h sokszor mellette vagyok? Remélem menni fog, nem akarom elvesziteni öt az én hülye szivem miatt..
2010. szept. 23. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
idövel MINDEN elmúlik
2010. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is voltam már így, de megpróbáltam magam túltenni rajta.. 3 hónap kellett meg egy új pasi és teljesen elmúlt :) ez 3 éve volt, azóta is ö az egyik legjobb barátom.
2010. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De hogy tudtál utána a szemébe nézni? Én annyira gáznak tartom ezt, meg sz.rul érzem magam mellette, hogy nem vagyok elég jó neki... meg miért akarja, hogy még midnig barátok legyünk? Neki ez nem rossz?Ilyenről nem merek már vele beszélni, inkább kerülöm a kínos témákat.
2010. szept. 27. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: ez sajnos elég rossz helyzet.

Semmiképpen sem tudsz vele összejönni? Van csaja? Vagy mi miatt utasít el téged?

2010. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs csaja:S Hát biztos nem tetszem neki, vagy én nem tudom, konkrét okot nem mondott...
2010. szept. 28. 10:50
 8/10 anonim ***** válasza:

tegnap 20:16 vagyok. Egy ideig kínos volt tényleg, nem beszéltünk már annyit, de aztán neki is lett más barátnöje, meg nekem is barátom, és idövel újra elkezdtünk beszélgetni meg elmenni együtt ide-oda. Ez zavarta a kedvesét, de nem mondta.

Szerintem az a srác nagyon tisztel téged, és fontosabbnak tartja a barátságotokat. Nem éri meg elrontani. Kitartást és sok eröt kívánok :)

2010. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem menni fog, nem akarom elvesziteni, csak bánt, hogy nem vagyok elég jó neki.. és igy sz.rnak érzem magam. Próbálom elhitetni magammal, hogy a barátságunk fontosabb neki egy kapcsolatnál, ami ugy se tartana sokáig, mert igy is sokszor összekapunk, meg féltékenyek vagyunk:)
2010. szept. 28. 21:09
 10/10 A kérdező kommentje:
lemaradt, hogy a barátság örökké tart, és örökre kellek neki, ezzel nyugtatom magam, nem sok sikerrel:D
2010. szept. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!