Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem őt el? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem őt el? Hogy tekintsek rá mindössze barátként?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon-nagyon szeretem őt több mint két éve. <3 :( Fogalmazhatnék úgy, hogy reménytelenül... Elmondtam neki legalább egy éve, de nincs nála esélyem, és nem tudom őt sehogy sem elfelejteni, de sajnos annyira átlátszó vagyok, ezért titkolni sem tudom igazán.


Én a legjobb barátomként tekintek rá, és szerintem ő pedig az egyik legjobb barátnőjeként. Nincs olyan nap, hogy ne beszélnék vele MSN-en, ha meg valami miatt nem tud feljönni, akkor hívom telefonról. A legrosszabb az a tudat, hogy szerintem tetszik neki egy (vagy több) lány, és bármikor összejöhetnek egymással. Elegem volt, én így nem tudok élni. :((( Elfelejteni, simán barátként tekinteni nem tudok rá. Most mit tegyek? >< Ez a kapcsolat később majd változhat? Életemben nem szerettem valakit ennyire, egyszerűen bármit megtennék, hogy neki jó legyen.


2010. aug. 21. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

"egyszerűen bármit megtennék, hogy neki jó legyen."

- Vettél már neki sört?


Am ha nem beszélsz vele sok ideig és másokkal barátkozol akkor elfelejtheted, de idő kell hozzá.

2010. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el mit érzel iránta vagy már mondtad?:P
2010. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt is akartam írni, hogy olvastam, hogy ezt úgy lehet elérni, hogy szerelmes leszek egy másik srácba = ismerkedés. Teljesen reménytelen eset vagyok ezzel kapcsolatban. Sosem hittem, hogy egyszer is szerelmes leszek bárkibe is, mert rettentően válogatós vagyok, ráadásul még nem is egy nagy szépség. Élőben kész katasztrófa például.
2010. aug. 21. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én inkább kerülném,hogy könnyebben kiábránduljak.Talán ha nem beszélnétek minden nap...probálj nélküle meglenni valahogy és egy másik fiuval megismerkedni.Ha elvonná a figyelmed egy másik,talán hanyagolnád öt,és sikerülne kiábrándulnod.Próbáld meg,egy probát megér:)
2010. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és hány éves vagy?akkor ez elsö szerelem amit érzel?
2010. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Tetszettek már más srácok is, de beleszeretni nem tudtam egyikbe sem. Illetve.. volt egy, akibe majdnem, de olyan hatalmas nagy bunkó volt velem, hogy még most is nagyon utálom őt. Nos, ha talán ő is bunkó lenne velem ennyire... nem, ez butaság! Ő sosem lenne velem olyan bunkó.
2010. aug. 21. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!