Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a párom de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a párom de ő szinte egyáltalán nem mutatja, hogy szeret. Ő azt mondja, de én nem érzem. Zárkózott típus, én meg nem és ez igen nehéz számomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy ha télleg szeret akkor mondja többször és éreztesse.
2008. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
néhány embernek nehéz kimutatni a szeretetét,próbálj beszélni vele úgy érzed nem mutatja ki feléd a szeretetét.Lehet csalódott az előző kapcsolatában és ezért fél kimutatni mit érez irántad,légy türelmes vele
2008. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek akik alapból ilyenek. Nem tehetnek róla. A másik szeretetéhez az tljes elfogadás is hozzátartozik. Ha igazán szereted, el tudod ilyen zárkózottnak is fogadni. A szűkszavúságával együtt szereted majd. Ha pedig mégsem tudod elfugadni, akkor talán nem ő az igazi az életedben. Ilyenkor érdemes továbblépni és másik párt keresni. Aki nyitottabb egyéniség.
2008. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sajnos nagyon sok olyan ember van, aki nem tudja úgy kimutatni a szeretetét, és azt sem szereti, ha számon kérik rajtuk.Én így jártam,kértem a párom, változzon meg, mutassa ki az érzéseit jobban, mert nekem arra van szükségem, de nem tudta.Teljesen elhidegültünk egymástól.Azóta nagyon boldog vagyok valaki mással.Remélem nektek sikerül rendbe hizni, tényleg beszélj vele erről.
2008. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanebben a szituációban vagyok,mint te...

Ráadásul házasságban és 22 hetes bébivel a pocakomban.Nekünk is vérre menő vitáink vannak soxor emiatt,én pedig terhesen jobban igénylem a törődést.Ha szóvá teszem a dolgot,TERMÉSZETESEN kikéri magának,mivel ő belül érzi,hogy nagyon szeret,nem tudja elképzelni,miért harcolsz vele...Így mind a kettőtöknek igaza van,és megy az élet tovább.Én azt szoktam mondani,hogy mindenkinek vannak igényei testileg és lelkileg.Pláne,ha az előző kapcsolataidban megkaptad a törődést,rajongást(nálam így volt).És ilyenkor olyan,mintha hozzászoknál a zabáláshoz,és ha hirtelen felére csökkented az adagod(mint most a szeretetnél)akkor éhesebb leszel...Csak sajnos egy idő után kénytelen az ember addig menni,míg "enni" kap...

Akkor viszont jobb,ha másnál keresed a boldogságodat!

Szurkolok neked!

2009. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok!

Még annyit szeretnék mondani,hogy az én férjem viszont "máshogy" kimutatja a szeretetét,pl. megfőz,segít a házimunkában...Nagyon várja a babánkat,biztos jó apa lesz!!!stb.Ez az ő fajta szeretete.

2009. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!